Sponsorlu Bağlantılar

Website Submitter 4.0 Website Tanıtım Programı İndir

Sponsorlu Reklamlar

Website Submitter 4.0 Website Tanıtım Programı İndir

Website Submitter 4.0 Website Tanıtım Programı İndir

Website Submitter 4.0 Website Tanıtım Programı İndir

Boyut : 2 MB
Kullanım İzni : Kullanım Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : FASTLINK2
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Bir web sitesi yaptınız fakat ziyaretçi sayısı istediğiniz gibi değil ya da daha fazla ziyaretçi olmasını istiyorsunuz ama olmuyor? Website Submitter bunu sağlamak için tasarlanmış bir programdır.

İnternette dolaşanların büyük kısmı genelde Google gibi çeşitli arama motorlarını kullanarak istedikleri site ya da bilgiye ulaşıyor. Sitenizle ilgili anahtar kelime ve konumlandırma ne kadar iyi olursa size gelen ziyaretçi sayısı da o kadar artmış olur.

Program sayesinde web sitenizi arama motorlarına tek tek kayıt etmekle uğraşmak yerine otomatik olarak bu işi yaptırabilirsiniz. Ayrıca sitenizin arama motorlarında üst sırada olması da sağlanabilir. Çünkü arama motorlarında üst sırada yer almak için anahtar kelime düzenlemesi yapmak uzman olunsa bile zaman alıcı bir durum.

Arama motorlarının çoğu anahtar kelime, sayfa içeriği, web sitelerin karşılıklı bağlantı sayısı gibi durumlara göre sıralama yapar.

Eğer web siteniz arama motorlarında yok ya da yeterince duyulmamışsa Website Submitter ile sitenizin tüm ana dizinini arama motorları içine kolayca listeleyebilirsiniz. Yapılacak iyi bir ayarlama sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayabilir.

Webmaster’ların işine yarayacak bir program.

Program, site/sitelerin arama motorlarındaki trafiğini arttırır; site/siteler için sınırsız gönderim yapabilir; arama motoru ve dizinler için güncelleme listesi tutmayı sağlayabilir ve bölgesel dizin gönderimi sağlayabilir.

Kısıtlama ve lisans:
14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 47$’dır.

44 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar