Sponsorlu Bağlantılar

Sunucu Arıza Bildirim Programı Monitor Wolf 1.52 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Sunucu Arıza Bildirim Programı Monitor Wolf 1.52 İndir

Sunucu Arıza Bildirim Programı Monitor Wolf 1.52 İndir

Boyut : 5.5 MB
Kullanım İzni : Kullanım Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Lone Wolf Software
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : Bazı web hosting (web sitesi barındırma servisi) şirketleri web sitenizde sorun yaşandığında bu durumu size bildirmeyebilir. Eğer web sitennizde yavaşlık ya da erişememe durumu yaşanıyorsa Monitor Wolf 7/24 zaman diliminde sitenizi izleyip ve herhangi bir sorun yaşandığınnda bunu size bildirebilir.

Monitor Wolf birden fazla sitennin performansını analiz eder. Web performansı web site başarısı için en önemli ve kritik göstergedir. Monitor Wolf web tarayıcı isteklerine yanıt vermek için çeşitli parametreleri analiz eder. Ping atmak, HTTP izleme, DNS çözünürlüğü gibi. Program tepkime hızı, yavaş tepkime yüzdesi, arıza oranı ve diğer parametreleri kaydedebilir.

Özellikler:

 • Web site denetimi için kolay kullanım. Web sitenizin adresini girin ve program sizin için tarama yapsın. Herhanngi web sitesinin durumu hakkında bilgi toplar ve performans ölçeğine sahip.
 • Ping tepki testi. Bir web site adresi Web Host Internet Provider (IP) ping atarak yanıt kodu bekler. Program IP adreslerine ping atmak suretiyle sitenin tepkime hızını analiz eder ve performansını izler.
 • Web tarayıcı istekleri doğrultusnda HTML kodu denetlennir. Eğer kod görüntülenmezse internete erişemez.
 • DNS çözünürlüğü test edilir. IP adresini doğru çözümleyebilmek için DNS etki alanı denetlenir. Eğer DNS başarısız olursa web site bulunamaz.
 • Test sonuçları gerçek zamanlı izlenerek web site performanları gözden geçirilir. Sonuçlar gruplanarak daha kolay görüntülenmek için düzenlenir.
 • Internet bağlantı testi. Periyodik olarak internet bağlantısı kontrol edilerek bir bağlantı sorunu oluştuğunda normal bağlantıya dönünceye kadar test otomatik durdurulur.
 • Hata bildirimi. Web siteniz yanıt vermiyorsa e-posta kurulumuyla bu durum size bildirilir.
 • Sistem tepsisinden arkaplan seçeneği ile çalışarak web sitelerini takip edebilir ve herhangi bir sorun olduğunnda bunu bildirir.
 • Web sitesi yavaş yanıt verdiğinde, başarısız olduğunda ve performansından memnun kalmadığınızda sitenizi takip ederek, hosting firmasını değiştirmek için bilgi toplamış olursunuz.
 • Grafik arayüz ile tam gün, hafta, veya aylık olarak web site ve sağlayıcı IP bilgileri izlenebilir.

  Web sitenizin yavaşlığı ve bağlantı sorunları yaşaması ziyaretçi açısından hiç de hoş karşılanacak bir durum değil. Bu doğrultuda web site hazırlamak kadar site barındırmak ve takip etmekte önemli unsurdur.

  Kısıtlama ve lisans:
  14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$’dır.

  33 görüntülenme

 • Benzer Yazılar

  Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

  Site İçi Arama
  Sponsorlu Reklamlar