Sponsorlu Bağlantılar

SiteSpinner 2.91g İndir Web Site Düzenleme Yazılımı

Sponsorlu Reklamlar

SiteSpinner 2.91g İndir Web Site Düzenleme Yazılımı

SiteSpinner 2.91g İndir Web Site Düzenleme Yazılımı

Boyut : 11.3 MB
Kullanım İzni : Kullanım Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Virtual Mechanics
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : SiteSpinner, bir web sitesi hazırlama ve düzenleme yazılımıdır. Yazılımla hiçbir HTML kod bilmeseniz bile hazır kodlarla site tasarımı yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olduğundan site tasarımı konusunda oldukça az bilgiye sahip kullanıcılar tarafından bile kolayca anlaşılabilir ve çok iyi işler çıkartılabilir.

SiteSpinner yazılımı ile herhangi bir üçüncü parti resim düzenleme aracı kullanmanıza da gerek yoktur. Yazılımın bünyesindeki resim düzenleme aracı ile site tasarımında kullanacağınız tüm resimler üzerinde istediğiniz tüm düzenlemeleri de yapabilirsiniz. Ayrıca yine yazılımda Windows’un “Paint”i tarzında bir araç bulunduğundan sıfırdan resim oluşturma işlemleri de yapılabilmektedir.

Yazılımın en önemli özelliklerinden birisi de dahili bir FTP istemci aracına sahip olmasıdır. Bu araç sayesinde tüm FTP işlemleri kendiliğinden yapıldığı için yine üçüncü parti bir başka yazılıma gerek duymazsınız. Birkaç tıklama ile oldukça güzel tasarımlar yapabileceğiniz bu yazılımla form oluşturma, sözcük denetimi gibi bir sürü önemli işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

İster yazılımın bünyesinde barındırdığı hazır web siteleri ile sitelerinizi oluşturun, isterseniz çok basit ve pratik bir şekilde baştan kendiniz tasarlayın. Ve dahası hazırladığınız sayfalarınızı (.htm, .html, .php, .asp, .cgi) biçimlerinde kaydedin. Hazır kod editörü ile kodlarınızı sitenize çok kolay bir şekilde ekleyin ve uygulayın. Hazırladığınız SWF biçimindeki flash reklamlarınızı sitenize koyun ve yayınlayın.

Not: Yazılımı 15 günlük deneme süresinin ardından kullanabilmeniz için 49 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

69 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar