Sponsorlu Bağlantılar

TiNK! Çin Dominosu İndir TiNK! 1.1 Download TiNK! Oyunu Yüke Oyna

Sponsorlu Reklamlar

TiNK! Çin Dominosu İndir TiNK! 1.1 Download TiNK! Oyunu Yüke Oyna

TiNK! Çin Dominosu İndir TiNK! 1.1 Download TiNK! Oyunu Yüke Oyna

Boyut : 13.6 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Neos
Indir : Oyunu İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Tink!, kelime öğrenme oyunudur. Program ya da oyun sayesinde İngilizce haricinde başka bir dildeki kelimeleri eğlenceli bir şekilde öğrenmeye yardımcı olur. Mahjong, Rivers ve Memory olmak üzere 3 bölüme ayrılmıştır. Seçilen iki dildeki birbirinin karşılığı olan kelimelerin bulunması üzerine kurgulanan bir oyun. Mesela, Sun-El sol, Moon-La luna gibi.

Tink!, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Polonyaca, Japonca ve Çince dillerindeki kelimeleri karşılıklı öğretmeye çalışır. Bu dil öğretme aracıyla iki farklı dilde aynı anlamdaki kelimeleri eşleştirip buluyorsunuz. Daha fazla eşleştirme daha hızlı ezberleme, daha yüksek skor elde etmeyi sağlar.

Program normal, basit (easy) ve resim (picture) gibi seviye seçenekleri ile çalışabilir. Program çalıştırıldığında ana ekran üzerinden Mahjong, Rivers ya da Memory bölümlerinden birini seçilir. Daha sonra iki dil seçimi yapılır. (Bu iki dildeki aynı anlama gelen kelimeleri bulmak için.) Alt kısımda bulunan kolay düzeyde çalışmak için imleç koyabilir ve sonra “Start Game” diyerek oyunu başlatabilirsiniz.

Mahjong set (Çin dominosu kuralı): Göreviniz en azından dikey ve yan yana olan taşları eşleştirmek. Bu taşların üstünde daha önce seçilmiş olan iki dile ait kelimeler yazılıdır.
Rivers set: Taşları çiftleme üzerine kurulu bir oyun.
Memory set (Hafıza kuralı): Göreviniz pano içinde bulunan taşlar üstündeki kelimeleri ezberleyerek, bunları eşlemek.

Programın seçenekler kısmından dilleri, modelleri, konuları (ülkeler, hayvanlar, yiyecek, doğa, sağlık, yerler, teknoloji, rastgele ve özel), düzeyi (9 düzey), arkaplan rengi ve sesi değiştirebilir; sonuçlara göz atabilirsiniz.

Kısıtlama:
Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Deneme sürümde sadece 36 kelime ve tek düzey mevcuttur. Tam sürümde ise 720 kelime 9 düzey var ve hatırlatma penceresi çıkmaz. Lisanslı fiyatı ise 24.95$’dır.

Not: Kurulum sırasında ‘install free trial version’ onay kutusunu işaretleyerek kurulumu başlatabilirsiniz.

182 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar