Sponsorlu Bağlantılar

ShadowFlare Episode 1 2.001.000 İndir Karakter Yönetme Karakter Geliştirme Oyunu Yükle

Sponsorlu Reklamlar

ShadowFlare Episode 1 2.001.000 İndir Karakter Yönetme Karakter Geliştirme Oyunu Yükle

ShadowFlare Episode 1 2.001.000 İndir Karakter Yönetme Karakter Geliştirme Oyunu Yükle

Boyut : 88.5 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Denyusha Co.,LTD.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : İşte size eşsiz bir RPG (Role Playing Game) oyunu. ShadowFlare’da da diğer seçkin RPG’lerde olduğu gibi oyunun başında sabit bir karakter seçiyor ve tam anlamıyla kendinizi onun yerine koyuyorsunuz. Birtakım görevler yaptıkça ve yaratık öldürdükçe seviyeniz artıyor. Dolayısıyla daha zorlu yaratıklarla mücadele etmeniz gerekiyor.

Yapımcılar oyunumuza bir de size oyun boyunca eşlik edecek çeşitli hayvanlar sunmuşlar (kurt, kartal, vs..). Onun da sizin gibi savaştıkça bir takım özellikleri artmakta.

Oyunda kendi isteğinize göre branşlar alabiliyor ve o yolda ilerleyebiliyorsunuz. Örneğin yakın dövüşler ve kılıç kullanımında iyiyseniz “Warrior”, nişancılığınız ve ok kullanımınız iyiyse “Hunter” ve eğer büyülerinize güvenerek seviye atlamak istiyorsanız da “Wizard” olarak oyuna devam edebiliyorsunuz.

ShadowFlare Tekli Oyuncu kipinin yanında ayrıca internet üzerinden en fazla 4 oyuncuya kadar Çoklu Oyuncu kipini de desteklemektedir.

Fazla söze ne gerek? Diğer RPG’leri aratmayan oyun anlayışıyla ShadowFlare’in fantastik dünyasına siz de katılın…

Oyunun internetten daha kolay şekilde oynanabilmesi için geliştirilmiş ShadowFlare Lobby Client (Server Browser) yani Sunucu İstemcisini buradan innDirebilirsiniz.

Ayrıca oyun boyunca karşınıza çıkan her türlü nesneyi oyunu açmadan da incelemenize olanak sağlayan Nesne Kataloğu ‘na sahip olmak için yine gereken ShadowFlare Item Catalog eklentisini buradan innDirebilirsiniz.

96 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar