Sponsorlu Bağlantılar

Pax Galaxia 1.15.3 İndir Pax Galaxia 1.15.3 Download Pax Galaxia Yükle

Sponsorlu Reklamlar

Pax Galaxia 1.15.3 İndir Pax Galaxia 1.15.3 Download Pax Galaxia Yükle

Pax Galaxia 1.15.3 İndir Pax Galaxia 1.15.3 Download Pax Galaxia Yükle

Boyut : 2.39 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Sillysoft Games
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Pax Galaxia, bir strateji oyunudur. Öğrenilmesi ve oynanması kolay, ilgi çekici basit ama hoş grafiklerle süslenmiş ve çeşitli haritalarla desteklenmiş bir oyundur.

Göreviniz haritadaki her yıldızın kontrolünü ele geçirmek. Tabii bunu yapmak için de sağlam bir güce sahip olmalısınız. Yeni gemiler yapıp, doğru rotayla gemilerinizi düşman üzerine yollamalı ve savaşı kazanmalısınız. Bilgisayara karşı yorulduğunuzda insanlara karşı oynayabilirsiniz.

Kolaydan en zora doğru oyunu sürdürebilirsiniz. Oyun zorlaştıkça büyük bir konsantrasyon gerektirir. Orduları yönetmek ve fetih üzerine kurulu oyunda kısıtlı sayıda yer ve gemiyle oyuna başlayıp kazandıkça aşama atlayabilirsiniz. Her gezegen için kendi özel yeteneğe sahip, yeni gemi yapmalısınız.

Yeni gezegende üs kurup, düşman gemileriyle savaşmak için geminizin rotasını koordine etmelisiniz. Ayrıca savunmanıza da önem vermelisiniz. Düşman gemilerinin arkasından sızıp, gemileri ve gezegeni ele geçirebilirsiniz.

Fantastik ama basit grafiklerle süslenmiş bir taktik oyunudur. Tek yıldız imparatorluktan galaksiyi yönetecek güce sahip olabilirsiniz. Bir yıldıza tıklayarak komut verebileceğiniz bir oyun.

Oyunun demo sürümünde 3 düzey açıktır. Tüm düzeylere erişmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 20$’dır.

Oyunun Windows haricinde Macintosh sürümü de vardır.

47 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar