Sponsorlu Bağlantılar

Empire Earth II İndir Empire Earth 2 Download

Sponsorlu Reklamlar

Empire Earth II İndir Empire Earth 2 Download

Empire Earth II İndir Empire Earth 2 Download

Boyut : 203 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Sierra Entertainment, Inc.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır. Sierra, strateji hayranlarına beklediğini verdi ve Empire Earth oyununun ikincisini strateji uzmanları için çıkardı. Bu oyunun çıkışı, Empire Earth II oyununun en büyük rakibi Age of Empires III oyununa iyi bir cevap niteliği taşımakta.

Oyuna bildiğiniz gibi, en eski çağlardan başlanıyor ve robotların cirit attığı bir dünyaya kadar geliniyor. Oyunun en güzel özelliklerin birisi bu. Öyle ki; oyunda ulusunuzun en eski çağdan küçük bir topluluk olarak başlayıp, son çağlara büyük bir topluluk olarak gelişinizi izlemek gerçekten insana keyif veriyor.

Arayüz olarak birincisiyle benzeyen Empire Earth II oyunu, müthiş savaş atmosferiyle ve kaliteli grafikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Öte yandan oyundaki sesler de oyuna gerçekçilik katıyor.

Oyunda ayrıntılar da ihmal edilmemiş. Örneğin oyunda, hava sürekli değişken olabiliyor. Örneğin oyuna ilk başladığınızda güneşli bir hava görüp de ardınan kar yağması sizi şaşırtmasın.

Oyunda yapay zeka oldukça başarılı ancak bazı eksikleri de yok değil. Ancak oyun genel olarak oldukça başarılı ve Age of Empires III oyununa iyi bir alternatif.

Asgari Sistem Gereksinimleri:

● 2.2 Ghz İşlemci
● 64 MB Ekran Kartı
● 256 MB RAM (Bellek)
● DirectX® 9.0c

1.780 görüntülenme

Arama :

Bir Yorum “Empire Earth II İndir Empire Earth 2 Download”

  • ömer diyor ki:

    Çok güzel oyun kendimi bildim bileli streteji oyunlarına hayranım, bu oyun bence strateji oyunları içinde en güzeli diyebilirim.

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar