Sponsorlu Bağlantılar

American History Lux 1.12 İndir Amerikan Tarihi Savaş Oyunu Download

Sponsorlu Reklamlar

American History Lux 1.12 İndir Amerikan Tarihi Savaş Oyunu Download

American History Lux 1.12 İndir Amerikan Tarihi Savaş Oyunu Download

Boyut : 25.7 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Sillysoft Games
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : American History Lux, Amerikan tarihini biçimlendiren savaşların bilgisayar ortamına aktarıldığı bir strateji oyunudur. Amerika Birleşik Devletleri’nin yükselişi için Kuzey Amerika’da sömürge kurmakla işe başlayabilirsiniz. Dünya savaşı ve ABD’nin deniz aşırı seferi takip edilebilir. Her savaş sonunda önemli bir şehir ve zaman, harita üzerinde ayrıntılı bir bilgi olarak belirtilir. Ayrıca Wikipedia sitesi üzerinden bu savaş ve geçmiş hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

Oyunun içinde 4 farklı düzeyde meydan okuma var. Oyuna ana menüden başlayıp, oyuncu hareket ve taktiklerini belirleyebilirsiniz. Düşmana saldırmak için bir ordu seçin. Düşmanı bozguna uğrattıktan sonra otomatik olarak karanın o bölümü kontrolünüz altına geçmiş olur. Bu seriler adım adım tekrarlandıktan sonra bir ülkenin tümünü ele geçirebilirsiniz. Kazanan ordu üyelerine kart açılır. Her defasında bir ülkeyi yendiğinizde bir kart kazanırsınız. Daha fazla ordu için çeşitli evrelerde ticaret yapılabilir.

Strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız American History Lux’u deneyebilirsiniz. Görsel bir harita üzerinde çalışabilir ve farklı ülkeleri renkli etiketlerle belirleyebilirsiniz.

Oyunun bu demo sürümünde sadece ilk üç savaş sınırlaması vardır. Satın aldığınızda tüm işlevler açılır. Lisanslı fiyatı ise 15$’dır.

Oyunun Windows haricinde Macintosh ve Linux sürümleri de vardır.

142 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar