Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager 2008 Gold Vanilla İndir Football Manager 2008 Gold Demo Vanilla Download

Sponsorlu Reklamlar

Football Manager 2008 Gold Vanilla İndir Football Manager 2008 Gold Demo Vanilla Download

Football Manager 2008 Gold Vanilla İndir Football Manager 2008 Gold Demo Vanilla Download

Boyut : 103 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Sports Interactive
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Dünyanın en popüler futbol menajerlik oyunu Football Manager serilerinin bu yılki versiyonu olan Football Manager 2008, Sports Interactive tarafından vitrine çıkartıldı. Merakla beklenen Football Manager 2008 Demo yayınlandı!

19 Ekim’de sevenleriyle buluşacak olan Football Manager 2008, harika yeniliklerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Football Manager 2007’ye nazaran daha gerçekçi ve kaliteli bir oyun bizleri bekliyor.

Oynanabilirlik ve Gerçekçilik
Sezon başında istediğiniz saha boyutunu seçebilecek, bunun yanı sıra saha boyutunu taktiğinize uyarlayabileceksiniz.
Takım kaptanlarını sezon öncesi belirleyeceksiniz. Kaptan seçiminde dikkatli olmalısınız, zira yanlış kaptan seçiminde takım içinde huzursuzluklar çıkabilir.
Ulusal takımların menajerleri milli takımına çağırmak üzere genç oyuncuları keşfetmek üzere maçlarınızı izlemeye gelebilecekleri gibi, rakip takımların menajerleri de durumunuzu görmek ve takımınızı daha iyi tanıyıp birtakım önlemler alabilmek için maçlarınızı izlemeye gelebilecekler. Maçlarınızı izlemeye gelen menajerden haberdar olacaksınız.
Oyuncunun kişisel bilgi ekranından çift ülke vatandaşı olabilmesi için kalan gün sayısını öğrenebileceksiniz. Böylece transfer yaparken daha doğru kararlar alabileceksiniz.
Yapay zeka tarafından seçilen takım kadrolarının daha mantıklı ve oynanacak maçın önemi ve oyuncuların geçirdikleri sakatlıkları göz önüne alarak yapması, yapay zekanın geliştirildiğini göstermektedir.
Antrenör raporları gözle görülür bir şekilde geliştirilmiş. Antrenörleriniz size takımdaki her oyuncunun geçmişi hakkında detaylı bilgiler verecektir. Gözlemci raporlarına benzeyecek olan bu raporlar sayesinde takımınızdaki eksiklikleri görebilecek, zayıf noktaları tespit edebilecek ve oyuncuların kaliteleri hakkında bilgi edinebileceksiniz.
Beğendiğiniz bir oyuncunun önemli özelliklerini belirleyerek, bu özelliklere sahip daha genç oyuncuları bulmanızı sağlayan bir arama motoru oluşturulmuş. Bu sayede aynı stilde oyunculara sahip olabileceksiniz.

Transferler ve Kontratlar
Sezon öncesinde takımınızın tüm farklı turnuvalarda alacakları başarılardan sonra ne kadar prim kazanacaklarını ayarlayabileceksiniz. Örneğin, ulusal ve uluslarası başarılar için farklı primler belirleyebileceksiniz.
“Yönetim Odası” bölümünden oyuncuların maaşlarına ve transfer bütçesine daha fazla etki edebileceksiniz. Transfer bütçeniz ile maaş bütçeniz arasındaki dengeyi sağlayabilecek, iki kısımdan para aktarımı yapabileceksiniz.
Bir oyuncuya transfer teklifinde bulunduğunuzda rakip takımın sizin hangi oyuncunuzu istediği belirtilecek ve böylece takaslar daha kolay gerçekleşecek.
18 yaş altındaki oyuncuların transferlerinde artık ön sözleşme imzalayıp bu oyuncuların yaşları dolduğunda kadronuza dahil edebileceksiniz.

Haberler
Hakemlerin detaylı bilgileri size haber olarak gelecektir.
Sezonluk biletler ile ilgili haberler alacaksınız ve o zamana kadar ne kadar bilet satıldığı ve beklenen bilet satış miktarı size bildirilecektir.
Daha fazla istatistiklere dayalı bir haber sistemi olacaktır.
Sadece kulüplerle ilgili bilgi almak yerine, turnuvalardaki durumdan ve rakiplerinizden daha fazla bilgi ve haber alabileceksiniz.

Görsellik ve Kullanılabilirlik
Her seride olduğu gibi, bu seride de yeni bir tema (skin) hazırlanmış.
Oyuncu fotoğraflarının şekli değiştirilmiş ve boyutu büyütülmüş.
Yeni Facegen teknolojisi ile altyapıdan çıkmaya başlayan oyuncuların yüzleri yaşlanabilecek, morale göre gülümseyebilecek veya somurtabilecek.
Danışman sistemi, yeni başlayanlara kadro seçme ve oyuna devam etme gibi birçok alanda kolaylık sağlayacak. Danışman adım adım yönlendirme yapacak ve yeni başlayanlara oldukça yardım edecek. Danışmanı kapatma seçeneği de olacak.

Football Manager 2008 Demo, geçtiğimiz senelerde de olduğu gibi iki versiyon olarak sunuluyor: Strawberry ve Vanilla.

Strawberry; 11 ligin (Brezilya, Danimarka, İngiltere, Finlandiya, Fransa, İtalya, Norveç, Portekiz, İskoçya, İspanya ve İsveç) oynanabildiği, 9 dil (İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Felemenkçe, Norveççe, Portekizce, İsveççe ve Danca) seçeneğinin sunulduğu, grafik olarak tüm takım formaları ve oyuncu resimleri ile beraber gelen bir yapıdadır.

Vanilla; yalnızca İngiltere ve İskoçya liglerinin oynanabildiği, İngilizce dil seçeneğinin sunulduğu, grafik olarak kısıtlı bir yapıdadır.

İnnDireceğiniz Vanilla versiyonu 103 Mb, Strawberry versiyonu ise 523 Mb boyutundadır.

İsterseniz Football Manager 2008 Gold Demo Strawberry’i buraya tıklayarak innDirebilir, böylece oyunu daha fazla özellikle oynayabilirsiniz.

Asgari Sistem Gereksinimleri
Windows XP/Vista
1.2Ghz işlemci
256MB RAM
DirectX 8.1 uyumlu ses kartı
4x CD Rom sürücüsü
1024×768 32Bit çözünürlük
750MB boş disk alanı
Microsoft uyumlu klavye ve fare

92 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar