Sponsorlu Bağlantılar

Carom3D Bilardo Similasyon Oyunu Windows7 Uyumlu Download Carom3D 4.88 FuLL İndir

Sponsorlu Reklamlar

Carom3D Bilardo Similasyon Oyunu Windows7 Uyumlu Download Carom3D 4.88 FuLL İndir

Carom3D Bilardo Similasyon Oyunu Windows7 Uyumlu Download Carom3D 4.88 FuLL İndir

Boyut : 59.3 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : NEOACT co.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : İşte sizi bilgisayar başına çivileyecek harika bir oyun daha: Carom3D. Oyunumuz eşsiz bir bilardo simulasyonudur. Yani gerçeğiyle aradaki tek fark elinizde bilardo sopası yerine fareyi tutuyor olmanızdır.

Carom3D ister aynı bilgisayarda çift kişi, ister internet üzerinden dünya çapında oynanabilir. Oyunumuzun grafik açısından oldukça gerçekçi olduğunu belirtmeliyim. Zaman zaman kendinizi resmi bir turnuvada hissedebilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyem fare ve klavye kontrolüyle ilgili biraz pratik yapmanız olacaktır. Daha sonra kendinizi oyuna kaptırdığınızda bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz. Özellikle maçlarda galip geldikçe rütbenizin arttığını görmek mutlaka tatmanız gereken bir duygu.

Oyunumuz 4 farklı oyun modu ve 8 adet bölümden oluşmakta. Yani tamamiyle kendi zevkinize göre oyunlar kurabilir ve dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden oynarken aynı sunucuda bulunan dostlarınızla sohbet edebilir ve “invite” seçeneği ile kendi oyununuza davet edebilirsiniz. Bunun yanında kişileri oyundan atma, konuşmalarını engelleme, o an hangi sunucuda olduğunu öğrenebilme gibi birçok seçeneği de kullanabilmeniz mümkün.

Oyunumuzdaki kamera açıları tek kelimeyle kusursuz olarak tasarlanmış. Yani en mükemmel vuruşları gerçekleştirmeniz için birçok bakış açısı seçeneğiniz olacak. Bu da Carom 3D’nin oyun anlayışının ne kadar gerçekçi olduğunu gözler önüne sunmakta.

Carom 3D bu saydıklarımızın yanında sizlere oynadığınız oyunları kendi vidyo formatında kaydedip daha sonra izleme imkanı da sunuyor. Bunun için ana menüdeki “replay” seçeneğine basıp kayıtlı oyunları taramanız yeterli. Vidyoları izlerken oyunun oynandığı kamera açılarına bağlı kalmak zorunda olmadığınızı da belirtmeliyim.

Neoact firması oyunumuza tek bir müziğin yeterli olduğunu düşünmüş ve en uygununu seçmiş bulunmakta. Bunu bir eksi olarak görmekten ziyade oyunun konsantrasyonunu olumlu şekilde etkilediğini düşünmemiz daha doğru olur.

Ayrıca firmamız oyunumuzun yeni sürümüne bir de ek olarak internet oyunlarında faydalanabileceğiniz 2 dereceli zorluk değiştirme seçeneği eklemiş bulunmaktadır. Bu sayede rakibiniz ile kendi seviyelerinize göre maçlar yapabileceksiniz. İstediğiniz seviyedeki oyuncuları da rahatlıkla bulabileceksiniz.

Oyunumuzu eğer internet üzerinden oynamak isterseniz ücretsiz bir ID NO’su ve şifrenizin olması gerekmektedir. Bu şekilde oyunun kurulu olduğu her bilgisayarda ID numaranız ve şifreniz sayesinde oyuna kaldığınız yerden devam edebilmektesiniz. Eğer bir ID NO’nuz yoksa ana menüde “Start” seçeneğine basarak bir sunucu seçip, ardından da “Sign Up” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Ya da hiç zahmetsiz buradan ücretsiz bir şekilde kaydolup ID numarası ve şifrenizi alabilirsiniz. Eğer isterseniz buradan da oyunumuzun 43.7 MB’lık muhteşem tanıtım vidyosunu innDirebilirsiniz.

Carom 3D 640×480, 800×600 ve 1024×768 çözünürlüklerinde 16 ve 32 renk paletlerini desteklemektedir. Bunun yanında en güzel yanı ise düşük sistemlerde dahi yüksek performans sağlayabilmenizdir. Size önerebileceğimiz minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:
Pentium MMX 160,
8 MB 3D ekran kartı,
16 MB bellek,
45 MB sabit disk alanı.

NOT: Oyunu oynayabilmeniz için sisteminizde Direct-X6.0 ya da daha üst bir sürümü kurulu olmak zorundadır.

Son Yenilikler:
Ana ekrana eklenen “LAN GAME” seçeneği ile LAN ağı bağlantılarınız aracılığıyla internete ihtiyaç duymaksızın en az iki farklı bilgisayarla çoklu oyun oynayabilme imkanı,
Görüntü ayarları bölümüne eklenen DirectX 9 üzerine kurulu “New Engine” adındaki yeni grafik motoru seçeneği,
Çoklu oyunlar için tasarlanan “Arcade” ve “Simulation” isimli iki farklı zorluk modu seçimi,
Resmi siteleri üzerinden oyunda kullanmak üzere bilardo sopası, kişisel oyuncu özellikleri vs. satın alma imkanı ve dahası…

Carom3D her an geliştirilen profesyonel bir oyun olmasının yanında tamamen ÜCRETSİZ’dir. Yani asla bir kısıtlamayla karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Mutlaka denemelisiniz. İyi eğlenceler…

372 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar