Sponsorlu Bağlantılar

Aquadelic 1.2.1 İndir Aquadelic Hız Tekneleri Yarıştırma Oyunu Download

Sponsorlu Reklamlar

Aquadelic 1.2.1 İndir Aquadelic Hız Tekneleri Yarıştırma Oyunu Download

Aquadelic 1.2.1 İndir Aquadelic Hız Tekneleri Yarıştırma Oyunu Download

Boyut : 10.8 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Hammerware
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Hız botlarıyla yarış yapabildiğiniz 3 boyutlu ve oldukça güzel bir oyun. Yarışa başlarken 3’ten geriye doğru sayılıyor ve Start! yazısı göründüğünde diğer botlarla yarışa başlıyorsunuz. Yarışta yapmanız gereken, oklarla gösterilen kubbe şeklindeki yerlerden geçerek botlarla yarışmak. Oyunda çeşitli yarış türleri bulunmakta. Instant Game yarış türünde hiç bot seçmeden yarışa başlayabilirsiniz. Race türünde kaç tur yarışacağınızı ve rakip sayınızı seçebiliyorsunuz. Free Style türünde botlarla hiçbir şekilde yarış yapmadan serbest şekilde suda gezebilirsiniz. Time Trial türünde ise kaç tur yarışacağınızı ve her turda kaç saniye süre limiti uygulayacağınızı seçiyorsunuz. Race, Free Style ve Time Trial kısımlarında bot tipinizi de değiştirebilirsiniz, fakat bunu yapabilmek için botunuzla yaptığınız yarışları geçmeniz gerekiyor. Böylece karşınıza yeni etaplar çıkacak ve değişik yarış botları seçebileceksiniz.

Bunların dışında, oyunu 2-3-4 kişiyle birlikte oynama imkânınız var. Oyunu çoklu oyunculu şekilde oynayabilmeniz için ana menüdeki 2. oyun türlerine (alttaki 3 tür) tıklamanız gerekiyor. Buradaki Instant Game türünde sadece oyuncu sayısını seçerek yarışıyorsunuz. Race türünde tur sayısını, oyuncu sayısını, bilgisayar oyuncu sayısını ve bot tipini seçiyorsunuz. Yalnız, toplamda yarışacağınız bot sayısı 4’ü geçmiyor. Örneğin 2 oyuncu seçerken 2 bilgisayar oyuncusu seçebilirken, 3 oyuncu seçerken 1 bilgisayar oyuncusu seçebiliyorsunuz. Free Style türünde ise yarış yapmadan oyuncu sayısını ve bot tipini seçerek serbestçe gezebiliyorsunuz. Çoklu oyuncu türlerinde 4 bot tipinden birini seçerek yarış yapabilirsiniz. Oyunun ayarlar kısmı olmadığı için çoklu oyuncu bölümünde her oyuncu için belirlenen klavye tuşlarını değiştiremiyorsunuz.

Oyunun grafikleri hoş bir şekilde olduğundan oynadıkça keyif alacaksınız. Botların sesleriyle birlikte arka planda müzik çalması oyunu zevkli kılan etkenlerden. Fakat arka planda çalan müziğin yarışın sesinden daha yüksek olması ve ayarlar kısmı olmadığı için değiştirilememesi pek hoş olmamış.

Sistem Gereksinimleri :

700 MHz hızında AMD/Intel işlemci (en az 1 GHz önerilir)
64 MB RAM (en az 128 MB önerilir)
3D hızlandırıcılı, OpenGL 1.2 destekli ekran kartı (ATI Radeon 9600 / nVidia GeForce 4 önerilir)

62 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar