Sponsorlu Bağlantılar

Alpine Ski Racing İndir Alpine Ski Racing Kayak Yaptırma Oyunu Download

Sponsorlu Reklamlar

Alpine Ski Racing İndir Alpine Ski Racing Kayak Yaptırma Oyunu Download

Alpine Ski Racing İndir Alpine Ski Racing Kayak Yaptırma Oyunu Download

Boyut : 191 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : JoWood Productions
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Oyun kayak oyunudur. Çeşitli, değişik formatlarda yarışabiliyorsunuz. Oyunda engellerden tam anlamıyla hatasız geçmeniz sizi oyunda başarılı yapacaktır. Yandaki korumalıklara çarpmadıkca hızınız kontrol edemeyeceğiniz kadar artıyor. Böyle olmasıyla heyacan üst seviyeye çıkıyor.

Bazı eksiklikleri olsa da efektlerin güzelliği tüm dikkatinizi çekiyor. Kayağınızın karda iz bırakması, yokuş aşağı kayarken yüzünüze çarpan kar tanecikleri, seyircilerin futbol oyunlarındaki seyirciler gibi “kartondan seyirci” olmaması, hepsinin farklı olması ve 3 boyutlu olması gibi ayrıntılar grafiklerin kaliteli olduğunu gösteriyor. Rüzgar efektlerini sanki yüzünüzde hissediyorsunuz. Sese gelince durmadan aynı devam eden bir ses var bu da oyunun akışına yakışmamıştır. Ancak ses efektleri tam anlamıyla bütünleşmiştir.

Menüsüne gelince ingilice olması sizi korkutmasın nedeni ise kolay bilinen standart kelimler vardır. Oyunun kurulumuda yine aynı şekilde basit standart bir korulumu var. Hayatımızda her an yapamadığımız bu sporu her dakika evimizde yapmamız heyacan verici ve bir o kadar da eğlenceli.

80 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar