Sponsorlu Bağlantılar

Kudos 1.23 İndir Kudos 1.23 Download Gerçek Yaşam Similasyon Oyunu İndir

Sponsorlu Reklamlar

Kudos 1.23 İndir Kudos 1.23 Download Gerçek Yaşam Similasyon Oyunu İndir

Kudos 1.23 İndir Kudos 1.23 Download Gerçek Yaşam Similasyon Oyunu İndir

Boyut : 17.6 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows Me/2000/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Positech Games
Indir : Oyunu İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : 24 Nisan 2008 öğleden sonra saat 6. Bugün 20 yaşındasınız ve yalnızsınız. İngiltere’nin başkenti Londra’da bir kenar mahallesinde bir küçük daire içinde ve yalnız yaşıyorsunuz. Okulu bırakmışsınız ve işiniz de yok. Gelecek korkusu içinde yaşıyorsunuz. Kısaca; hayattan ne bekliyorsunuz ve 30. doğum gününüzde bunu başarabilecek misiniz?

Kudos, bir yaşam simülasyon (benzetim) oyunudur. Hem Windows hem de Macintosh işletim sistemlerinde çalışır. Oyunda bir kişiyi seçip onu yönlendiriyorsunuz. Sürekli oyunla haşır neşir olanlar için temel mantığı ve oynanışı kolay. Kudos, birinin hayatını kontrol etmek üzere kurulu bir strateji oyunudur. Kontrol ettiğiniz kişinin nerede çalıştığını ve davranışlarını düzenleyebilirsiniz. Örneğin; alkolik bir taksi şoförü olmak ister miydiniz? Ya da inzivaya çekilmiş bir astrofizikçi?

Oyunun içine daldıkça ana görüş içinde göremeyeceğiniz bölgeleri de keşfedebilirsiniz.

Kudos da ‘Sims’ gibi yaşam simülasyon oyunudur. Sims’de daha fazla mimari ve gerçek zamanlılık varken, Kudos daha çok stratejik ve Sims’den daha soyuttur.

10 yıl sonunda yüksek derece eğitimli, popüler ve hatta zengin olabilirsiniz.

‘Turn Based’ (sıra esaslı strateji) tarzda oyundur. İlk önce bir işe girip para kazanmalısınız. TV seyretmek, kitap okumak, banyo yapmak ya da jimnastiğe gitmek gibi temel olarak her akşam yapabileceğiniz şeyler vardır.

Ayrıca sosyalleşmek için bazı arkadaşlarınızı dışarıya davet edebilirsiniz. Bir lokantaya götürebilir, dışarı bara gidebilir, futbol maçı seyretmeye davet edebilir ya da ev sahibi olarak yemek verebilirsiniz.

Oyunun lisans fiyatı ise 9.95$’dır.

301 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar