Sponsorlu Bağlantılar

Farklı Bir İskambil Oyunu Master Li’s Peh Pai Challenge İndir

Sponsorlu Reklamlar

Farklı Bir İskambil Oyunu Master Li’s Peh Pai Challenge İndir

Farklı Bir İskambil Oyunu Master Li

Boyut : 716 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows 95/98/NT/2000
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : ZapSpot
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticinin Açıklaması:
Yuan Hanedanı’nın saraylarından Szechuan taşrasının tarlalarına kadar, Master Li’nin Peh Pai Challenge’i basitliğine ve zarifliğine bağlı olarak yüzyıllar boyunca popüler bir uğraş olmuştur. Oyunda amaç ekrandaki kartları artan ya da azalan sıralarla uzaklaştırmaktır.

Master Li’nin Peh Pai Challenge’i beceri, strateji ve Speed, Spit ve Tri-Peaks gibi popüler kart oyunlarının bilgisini gerektirir.

Yeni bir oyuna başladığınızda kartların bir karışımı ortaya çıkacaktır. Kartları artan ya da azalan sırada ekranın altındaki oyun yığınına yerleştirmek için farenizi kullanın. Bunu açıklayabilmek için oyun yığınındaki kağıdın dört olduğunu varsayalım. Ekrandaki bir kağıt beş ya da üç ise bunu dördün üstüne alabilirsiniz. Eğer kartların hiç biri üç ya da beş değilse yeni bir kağıt çekmelisiniz. Şanslıysanız oyun yığını üzerindeki yeni kartla ekrandaki kartlarınızı kaldırabilirsiniz. Eğer değilseniz yeniden, yeniden ve yeniden çekmelisiniz, tüm kartları bitirene ve bir sonraki ekrana geçene kadar.

101 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar