Sponsorlu Bağlantılar

Cheatbook Database 2009 İndir Tüm Oyunlar İçin Oyun Hile Programı İndir

Sponsorlu Reklamlar

Cheatbook Database 2009 İndir Tüm Oyunlar İçin Oyun Hile Programı İndir

Cheatbook Database 2009 İndir Tüm Oyunlar İçin Oyun Hile Programı İndir

Boyut : 44.9 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Frankhauser
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : CheatBook Database tüm mevcut oyunları destekleyen, internetteki istisnasız En Geniş oyun desteğine sahip bir hile programıdır.

Bu program ile Bilgisayar, Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Sega, Nintendo 64, Nintendo DS, DVD, Gameboy Advance, Gameboy Color, Xbox, Gamecube, Dreamcast, N-Gage, Super Nintendo, Sony PSP gibi birçok platformlardaki mevcut olan tüm hilelere sahip oluyorsunuz. Ayrıca 1000’e yakın sayıda detaylı ve baştan sona Oyun Çözümleri de emrinize amade oluyor.

Eğer oyunlarda ekstra silah, yaşam ve diğer bölümlere geçmek istiyorsanız bu ücretsiz hile bankası tam size göre…

Program içerisinde, şu anda 14.200 adet oyunun hileleri bulunuyor. Ancak bu sayı, her geçen ay, yeni oyunların çıkmasına göre, program güncellemesi yapılarak arttırılabiliyor. Oyunlar alfabetik sıraya göre sıralanıyor. Siz oyunun üzerine tıkladığınızda ilgili hileler editör penceresinde sergileniyor; bu bilgileri ister yazdırabilir, ister kaydedebilirsiniz. Arama özelliği ile listeden aramak yerine kolayca istediğiniz hileye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi özel hilelerinizi de girebileceğiniz bir sistem de programda mevcut durumda.

Programın Özellikleri :

Her ay dahili olarak veritabanını güncelleme desteği (Her ayın birinde yeni çıkan oyunlar için olan hileler dahili güncelleyici sayesinde innDirilip programa entegre edilebiliyor)
Kolaylıkla düzenlenebilen hile menüleri
Tam oyun çözümleri
Dosya ve resim desteği
Gelişmiş istatistik özelliği
Konsol hileleri desteği ( 17 farklı konsol desteği )
Yenilenmiş dahili hile araması özelliği
Tetris oyunu
Kısayol yöneticisi ( Hemen hemen tüm faydalı hile ve oyun siteleri )
Geçmiş kaydı desteği
Haber ve Güncelleme bildirimleri
Hex editörü, HTML ve Metin belgesi dönüştürücüsü gibi çeşitli ek araçlar
Kişisel kullanıcı veritabanları
Değiştirilebilir tablolar desteği
Eski veritabanlarını alıp kullanabilme

Not : Program, 2008 Ocak ayı itibari ile tüm oyunların hilelerini içermektedir. Bu tarihten sonra çıkan yeni oyunlar için, program içindeki güncelleme seçeneğini kullanarak son çıkan oyun hilelerini de programınıza alıp kullanabilirsiniz.

Editörün Yorumu : CheatBook Database 2008, tartışmasız olarak; tüm oyun ve konsol hilelerini barındırdığı ve her geçen ay yenilendiği için Oyun severlerin vazgeçilmez bir yardımcısı olacaktır. Bu alanda da diğer TÜM programlardan daha kolay kullanımlı ve daha güncel olması bakımından 5 puanı rahatlıkla haketmektedir. Eğer sıkı bir oyuncu iseniz ve oyunları bir kez de hileleri ile bitirmek isteyenlerdenseniz, bu programı size rahatlıkla öneririz.

230 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar