Sponsorlu Bağlantılar

Transformers: The Game İndir Transformers The Game Oyunu Demo Download

Sponsorlu Reklamlar

Transformers: The Game İndir Transformers The Game Oyunu Demo Download

Transformers: The Game İndir Transformers The Game Oyunu Demo Download

Boyut : 699 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Activision
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Transformers, ülkemizde de gösterime girmiş olan bir film ve bir zamanlar ülkemizde de çizgi filmini izlediğimiz bir diziydi. Filminin de gösterime girmesiyle boş durmayan oyun üreticileri hemen Transformers’ın telif hakkını satın aldı. Artık film oyunu yapma konusunda uzmanlaşan ve bu filmin telif hakkını alarak bizi şaşırtmayan Activision, gerçekten de iyi işler çıkarmış.

Oyunda, tıpkı filmde de olduğu gibi iyi ve kötü robotlar olarak adlandırdığımız iki tür; yani Autobotlar ve Deceptionlar bulunuyor. Oyuna başladığımızda her iki türden birini seçebiliyoruz. Yani oyunda sadece iyi taraf olmamız şart değil.

Eğer oyunda Autobotlar olursanız amacınız açık: Kötü robot ırkı, Deceptionlar’ı durdurmak. Eğer kötü taraf olursanız da amacınız etrafı olabildiğince yakıp yıkmak. Oyunda tek bir tuşla araba, kamyon ve helikopter gibi araçlara dönüşebileceğiniz gibi, yine tek tuşla bir robota dönüşebiliyorsunuz. Ama özellikle belirtmeden geçemeyeceğimiz şey ise, araçların kullanımının zor oluşu. Yani ilk başlarda arabanızla sağa sola çarparak gitmeniz çok normal.

Oyunda grafikler ise gerçekten çok iyi. Öyle ki, robotlar ve diğer modellemeler filmdekilerle neredeyse tıpatıp aynı. Oyundaki seslerin de bir o kadar olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca arada çıkan sinematiklerin görüntü kalitesi neredeyse film ile aynı. Ve bu sinematikler oyunun oynanışını daha da güzelleştiriyor.

Sonuç olarak oyunun en az bir kere denenmesi gerekiyor ve tam Transformers hayranlarına hitap ediyor.

Asgari sistem gereksinimleri:
2 Ghz İşlemci
1 GB RAM (Bellek)
64 MB Ekran kartı

429 görüntülenme

Arama :

2 Yorum yapıldı “Transformers: The Game İndir Transformers The Game Oyunu Demo Download”

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar