Sponsorlu Bağlantılar

Pirates of the Caribbean: At World’s End Demo Download Karayip Korsanları Oyunu İndir

Sponsorlu Reklamlar

Pirates of the Caribbean: At World’s End Demo Download Karayip Korsanları Oyunu İndir

Pirates of the Caribbean: At World

Boyut : 298 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Disney Interactive Studios
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Karayip Korsanları, ülkemizde de gösterime girmiş ve tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok hayran edinmiş bir filmdir. Peki çok sevdiğiniz bu korsan filminin oyunu oynamak ister miydiniz? Cevabınız evet ise bu oyun tam size göre…

Serinin üçüncü filmi Dünya’nın Sonu, sinemalarda hasılat kırdıktan sonra aynı başarıyı bilgisayarlarımızda ve diğer oyun konsollarında da başarmak istiyor. Her ne kadar üçünü filmin oyunu olsa da, oyunumuz ikinci filmin başından başlıyor. Tabii ki bu, Karayip Korsanları fanatikleri için sevindirici bir haber olacaktır.

Oyunda, başta kaptanımız Jack Sparrow olmak üzere, Will Turner, Elizabeth Swann ve diğer karekterleri de seçebiliyorsunuz. Tabii diğer karekterler için bölümleri geçmeniz gerekiyor. Bölüm geçtikçe yeni karekterleri kontrol edebiliyorsunuz. Tabii ki oyunda, en eğlenceli ve komik karekterimiz, Jack Sparrow olmak ayrı bir zevk. Öyle ki, Johhny Depp’in filmde olduğu kadar, oyundaki seslendirmesi de bizleri güldürüyor.

Oyunumuz, ikinci filmin başından, yani Jack Sparrow’un kaleden kaçışından başlıyor. Zaten deneme sürümünün içeriği de bu kale çerçevesinde. Bu bölümden sonra, filmin senaryosuyla aynı gisişatta bölümler karşımıza çıkıyor. Ufak tefek film senaryosunun dışına çıkılarak hazırlanan bölümler olsa da, bunlar oyunu daha da güzelleştiriyor.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak, grafikler için rahatlıkla iyi diyebiliriz. Ancak daha iyi grafiklere sahip bir oyun da olabilirdi. Ancak Disney Interactive Studio, bunu oyundaki seslerle ve bizi gerçekten çok güldüren sinematiklerle hissettirmiyor.

Sonuç olarak, eğer bir Karayip Korsanları hayranıysanız, bu oyunu mutlaka denemenizi öneririz.

Asgari Sistem Gereksinimleri:
1.5 GHz işlemci
256 MB RAM
64 MB ekran kartı

376 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar