Sponsorlu Bağlantılar

Jungle Heart 1.8.2 İndir Jungle Heart 1.8.2 Download

Sponsorlu Reklamlar

Jungle Heart 1.8.2 İndir Jungle Heart 1.8.2 Download

Jungle Heart 1.8.2 İndir Jungle Heart 1.8.2 Download

Boyut : 9.97 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : White Elephant Ltd
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Geniş bir yerin ortasında bulunan Afrika kıtasında, esrarengiz küçük bir muz ülkesi kayıp. Bu ülkede altın ve elmas yok. Fakat sadece perili orman vardı. Jungle Heart’in gökyüzünde en aydınlık yıldızlar her gece ağaçları parlatıyordu. Bir gece yaz sona erdi ve gökyüzü karardığında Jungle Heart karardı. Sonra uçan gül kabilesinden bir delikanlı kayıp yıldızın gizemini keşfetmek için yola çıktı. Önceki güzelliğe tekrar ulaşmak için.

Jungle Heart güzel bir hikaye ile başlıyor ve oldukça sürükleyici bir oyun olarak devam ediyor. Oyunda bir fil ile havada uçuyorsunuz karşınıza çeşitli hayvanlar çıkıyor “Enter” tuşuna basarak su atıyor ve bu hayvanları vuruyorsunuz böylece ilerleyen bölümde puan kazanıyorsunuz. Oyunun sağ üst köşesinde bir kelebek bir de yaprak resmi bulunuyor ve bunların yanında sürekli azalan çubuklar mevcut. Bu çubuklardan kelebekli olanı sizin ne kadar süre uçabileceğinizi diğer yaprak şeklinde olan çubuk ise ne kadar suyunuzun kaldığını gösteriyor. Oyun boyunca bu yaprak ve kelebeklerden topluyor bu süreleri arttırabiliyorsunuz. Aynı zamanda filiniz sürekli küçük ve zayıf kalmıyor yol boyunca her yerde kırmızı elmalar görüyorsunuz bunları topladığınız sürece filiniz büyüyor atış gücü, uçuş süresi gibi şeyler değişiyor.

Programı kısıtlı deneme sürüm olarak kullanabilirsiniz. Tam sürüm de ise kısıtlamalar ortadan kalkar ve 38 düzey, 6 oyun bölgesi, ikramiye ve yüksek skorlara ulaşırsınız.

Oyunun fiyatı ise 19.95$’dır.

97 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar