Sponsorlu Bağlantılar

Grizzly Adventure 1.4 İndir Büyülü Macera Oyunu Download

Sponsorlu Reklamlar

Grizzly Adventure 1.4 İndir Büyülü Macera Oyunu Download

Grizzly Adventure 1.4 İndir Büyülü Macera Oyunu Download

Boyut : 7.78 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Jadeware
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Grizzly Adventure güzel grafiklerden oluşan bir macera oyunu. Oyunumuzda kötü büyücünün ele geçirdiği ve ormanın tüm hayvanlarını kahramanımızın üzerine saldığı üç dünyadan başarıyla geçmemiz gerekiyor. Bunu yapabilmek için yolumuzun üzerindeki elmaları, muzları ve tüm diğer meyveleri toplayarak hayvanlara dokunmadan ya da üstlerine zıplayıp öldürerek geçmemiz gerekiyor.

Hayvanlardan birisi bize dokunduğunda oyunumuza yeniden başlamamız gerekiyor. Bu nedenle öldürebildiğimiz hayvanları iyi sıçrayarak öldürmemiz ya da fazla yanaşmamamız gerekiyor. Ağaçlardaki meyveleri toplarsak ek puanlar alabiliyoruz. Meyve topladıkça hem can sayımız artıyor hem de çeşitli üstün özellikler elde ediyoruz.

3 ayrı dünyadan ve her dünyanın içerisinde 10’ar bölümden oluşan oyunumuzda bir de bonus bölümleri bulunuyor. Gulyabaniler , devler ve katil arılar tarafından öldürülmeden bölümleri birer birer geçmemiz gerekiyor. Oldukça sürükleyici bir oyun olan Grizzly Adventure gittikçe zorlaşan bir yapıya sahip.

Not: Oyunun kısıtlamalı sürümünde yalnızca 2 bölüm oynama hakkınız bulunuyor. Oyunu hiçbir kısıtlama olmadan oynayabilmeniz için 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

120 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar