Sponsorlu Bağlantılar

Charlie The Duck 2.4 İndir Super Mario Benzeri Ördek Macera Oyunu Download

Sponsorlu Reklamlar

Charlie The Duck 2.4 İndir Super Mario Benzeri Ördek Macera Oyunu Download

Charlie The Duck 2.4 İndir Super Mario Benzeri Ördek Macera Oyunu Download

Boyut : 391 Kb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Wiering Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Charlie The Duck, sevimli bir ördeğe serüveni boyunca eşlik ettiğimiz oldukça güzel bir macera oyunu. Oyunda amacımız Charlie adlı ördeğimizin adını oluşturan harfleri birer birer toplamak. Harflerin bazıları yolumuz üzerinde oldukça kolay yerlerde iken, bazıları da erişilmesi güç alanlarda. Tabii Charlie’nin adını oluşturan harfleri toplarken birçok engelle de karşılaşıyoruz.

Oyun içinde, yol üzerindeki küçük sevimli canavarların, kargaların, arıların, solucanların, sümüklü böceklerin ve daha birçok zararlı hayvanın üstüne zıplarak onları öldürmemiz gerekiyor. Eğer üstlerine zıplayamazsak ve bu canlılar sevimli ördeğimize değerse, ördeğimiz bir can hakkından oluyor.

Ördeğimizin yüzebildiğini, ve Ctrl tuşuna basılı tuttuğumuzda koşabildiğini de unutmayın. Bazı yerlerde gizli alanlara yüzerek dalabilir ve birçok bonus puan kazanabilirsiniz. Oyunumuz ilerledikçe daha heyecanlı, daha güzel hale geldiğinden bağımlılık yaratabilir!

Charlie The Duck dos tabanlı oldukça eski bir oyundur, o nedenle grafikleri günümüz oyunlarının grafikleri ile kıyasladığımızda oldukça basittir. Oyunun yeni sürümü olan Charlie II çok daha iyi özelliklere ve grafiklere sahip hale getirilmiştir.

875 görüntülenme

Arama :

Bir Yorum “Charlie The Duck 2.4 İndir Super Mario Benzeri Ördek Macera Oyunu Download”

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar