Sponsorlu Bağlantılar

Mount Blade: Warband 1.113 İndir Karakter Yaratma Geliştirme Oyunu Türk Yapımı

Sponsorlu Reklamlar

Mount Blade: Warband 1.113 İndir Karakter Yaratma Geliştirme Oyunu Türk Yapımı

Mount Blade: Warband 1.113 İndir Karakter Yaratma Geliştirme Oyunu Türk Yapımı

Boyut : 541 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : TaleWorlds
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Mount&Blade: Warband, aksiyon ve RPG karışımı olarak nitelendirebileceğimiz türe sahip Türk yapımı bir oyundur. Dizayn ve programlama Armağan Yavuz, çizim ise İpek Altan Yavuz tarafından yapılan Mount&Blade, gelecek vaad ediyor.

Oyun başlar başlamaz karakterimizi oluşturmamız isteniyor. Başlangıçta elimizde bulunan yetenek puanlarını istediğimiz özelliklere istediğimiz miktarda dağıtabiliyoruz. Dağıttığımız her puan oyunu direkt olarak etkiliyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde yetenek puanlarınızı dağıtmanız gerekiyor. Oyun içerisinde seviye atladıkça dağıtabileceğiniz yeni puanlar oluyor ve onları da dağıtarak yeteneklerimizi daha da geliştirebiliyoruz. Tıpkı Knight Online’daki gibi yetenek puanı dağıtma söz konusu.

Yetenek puanlarını dağıttıktan sonra, sıra karakterinizin fiziksel görünümünü oluşturmaya geliyor. Karakterinizin saç, yüz ve diğer fiziksel özelliklerini ayarladıktan sonra, karakteriniz seçtiğiniz görünüm ile oyun içinde yer alıyor. Oyunun başındaki tüm ayarları yaptıktan sonra, maceramız başlıyor…

Üç boyutlu grafiklere sahip olan oyunda kamera açılarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor; W, A, S, D tuşları ile kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Etrafta bulunan NPC’lerle iletişim kurabilmeniz mümkün. Her NPC’nin kendine ait bir görevi ve alım-satım yaptığı mallar bulunmakta. NPC’lerden başlık, silah, zırh, at alabiliyorsunuz.

Üç boyutlu ortamda savaşıyorsunuz. Kendi el becerinizi de oyunda sergilemeniz gerekiyor. Ok, kılıç gibi silahları savaşlarda kullanabiliyorsunuz. Atınız ile manevralar yaparak düşmanınızı yanıltabilir ve karşı saldırılardan korunabilirsiniz.

Oyunun tek olumsuz yanı, grafiklerinin yetersiz olması. Nesnelerin ve karakterlerin görünümleri ile animasyonları sizi tatmin etmeyebilir. Ancak oyunun içeriği ve diğer özellikleri bu eksiği kapatıyor. Grafikler biraz daha ayrıntılı olsa, oyun daha muhteşem bir hal alabilir.

Oyunda seviye atlayarak ilerliyorsunuz ve her seviye size yeni özellikler ve yetenekler kazandırıyor. Seviye atladıkça yeni şeyler ile karşılaşıyor ve gittikçe güçleniyorsunuz.

Mount&Blade, özellik kısıtlamalı olarak karşımıza geliyor. 6. seviyeye kadar oyunu kısıtlamasız olarak oynayabiliyorsunuz. Eğer tüm kısıtlamalardan kurtulmak istiyorsanız, 14$ karşılığında oyunu satın alabilirsiniz.

Mount&Blade, şu an tam sürüm değil, halen deneme sürümü olarak sunuluyor. Tam sürüm çıktığı vakit oyun tüm hatalardan ve eksiklerden arınmış daha güzel bir hal alacaktır. Oyunun tam sürüm fiyatı 25$’dır, eğer şimdi alırsanız kar edebilirsiniz. Oyun, sürekli geliştiriliyor ve yeni sürümleri çıkıyor. Son sürümü, yani tam sürümü sunulduğunda ise oyunun şimdiki halinden daha fazlasını bulacaksınız.

Mount&Blade 0.805 sürümünden itibaren oyuna Türkçe desteği de gelmiş bulunuyor. Oyunu Türkçe oynamak için;
– Oyun klasörünün içinde bulunan “language.txt” dosyasını çift tıklayarak açın.
– Açtığınız “language.txt” dosyasındaki “en” yazısını silip yerine “tr” yazın.
– Dosyayı kaydedin. Oyunu açtığınızda bütün yazılar Türkçe olacaktır.

Mount&Blade’in Türkçe yama dosyasını buraya tıklayarak innDirebilirsiniz.

Oyunun Bu Sürümündeki Değişiklikler
Windoes Vista ile uyuşmazlık sorunu düzeltildi.
Oyundan daha yüksek performans verimi elde edebilmek için bazı oynamalar yapıldı.
Köyün ihtiyarından alınan görev hataları düzeltildi.
Kale saldırılarındaki hatalar düzeltildi.
Köy yağmalama seçenekleri, artık mevcut bulunduğu grup ile dostluk ilişkilerini etkiliyor.
Khergit atlılarının öğeleri düzenlendi.
İz sürme özelliği geliştirildi.
Savaşa başlarken, kundaklı yayınız dolu olarak başlamıyor.
Görevlerde alınan hatalar düzeltildi.
Ve birçok küçük hata giderildi.

Minimum Sistem Gereksinimleri
32MB ekran kartı
Pentium 766Mhz işlemci
128MB RAM
100MB boş harddisk alanı

357 görüntülenme

Arama :

Bir Yorum “Mount Blade: Warband 1.113 İndir Karakter Yaratma Geliştirme Oyunu Türk Yapımı”

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar