Sponsorlu Bağlantılar

Medal of Honor: Airborne İndir Medal of Honor: Airborne Download Medal of Honor İndir

Sponsorlu Reklamlar

Medal of Honor: Airborne İndir Medal of Honor: Airborne Download Medal of Honor İndir

Medal of Honor: Airborne İndir Medal of Honor: Airborne Download Medal of Honor İndir

Boyut : 1.27 Gb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Electronic Arts, Inc
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : EA Games; çok beklenen oyunu, Airborne’u nihayet gün yüzüne çıkardı. Artık bizi sabahlara kadar oynatacak yeni bir II. Dünya Savaşı oyunumuz var: Medal of Honor: Airborne.

Aslında son zamanlar, neredeyse tüm oyun firmaları birer II. Dünya Savaşı oyunu çıkarır oldu. Nitekim bunların arasında en çok oynanan şüphesiz, Call of Duty ve Medal of Honor serileridir. Bu iki oyunun arasındaki rekabet kolay kolay biteceğe benzemiyor.

Electronic Arts, Activision’dan daha hızlı davranarak Medal of Honor: Airborne’u piyasaya sürüyor. Medal of Honor: Airborne, adından da anlaşılacağı gibi bu sefer II. Dünya Savaşı’na biraz farklı bir açıdan bakıyor. Bu sefer oyunda, havadan çıkartma yapma ön planda. II. Dünya Savaşı’nı hemen her yönden ele almış olan Medal of Honor, bu oyunla neredeyse tamamen farklı bir soluk getiriyor.

Özellikle etkileyici ve bir o kadar soluk kesici grafiklere ve seslere sahip olan bu son oyunda, kendinizi oyuna kaptırmamanız için hiçbir sebep yok. Grafiklerdeki ayrıntılara verilen önemi gördüğünüzde ise oyuna kendinizi daha çok kaptıracağınıza eminiz. Çünkü savaş sırasında, askerlerin o anki ruh halini yansıtan yüz ifadesinden, askerlerin üniformasının kıvrışan yerlerinin sebep olduğu gölgeye kadar tüm ayrıntılar oyunda var.

Oyunun şu an için eksik yönünün, yüksek sistem gereksinimleri olduğunu düşünüyoruz. Nitekim, demonun dahi boyutundan bu kolayca anlaşılıyor.

Sonuç olarak, bir II. Dünya Savaşı oyunu fanatiğiyseniz, bu oyunu mutlaka denemenizi öneririz.

Asgari Sistem Gereksinimleri:
Windows XP için 2.8 Ghz, Windows Vista için 3.0 Ghz İşlemci
1GB RAM (Bellek)
128 MB Ekran Kartı

ÖNEMLİ NOT: Oyunu Windows XP’de oynayabilmeniz için sisteminizde Service Pack 2 kurulu olmalıdır. Eğer kurulu değilse, buradan Türkçe sürümünü, buradan da İngilizce sürümünü innDirebilirsiniz.

135 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar