Sponsorlu Bağlantılar

Lara Croft Tomb Raider Legend İndir Lara Croft Tomb Raider Download Lara Croft Tomb Raider Yükle

Sponsorlu Reklamlar

Lara Croft Tomb Raider Legend İndir Lara Croft Tomb Raider Download Lara Croft Tomb Raider Yükle

Lara Croft Tomb Raider Legend İndir Lara Croft Tomb Raider Download Lara Croft Tomb Raider Yükle

Boyut : 504 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Eidos Interactive
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Efsanevi Tomb Raider serisinin son oyunu karşımızda!

Core Design’in 10 yıl önce başlattığı Tomb Raider serisi, son oyunuyla; ama başka bir yapımcıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Core Design’in 6 oyundur başarısızlığı, artık yayıncı Eidos Interactive’in sabrını taşırmıştı. Eidos, bu efsaneyi bitiremezdi; dolayısıyla başka bir yapımcıya verecekti bu önemli görevi… Kim efsaneyi layiğiyle sürdürecekti?

Eidos, geçtiğimiz aylarda efsaneyi sürdürmek ve yeni oyunlar yapmak için yaklaşık 200 kişiyi bir araya getirerek Amerika’daki tek ve en büyük oyun stüdyosu olan Crystal Dynamics’i oluşturdu. Daha önceden Legacy of Kain: Defiance, yeni olarak ise Project: Snowblind gibi başarılı oyunlar geliştiren Crystal Dynamics kadrosuna, Core Design’den de eleman alarak 7. oyun olan Lara Croft Tomb Raider: Legend’ı yapmaya başladı.

Lara Croft Tomb Raider: Legend, deneme sürümüyle karşımızda! 11 Nisan 2006’da karşımıza çıkacak olan oyunu, deneme sürümüyle az da olsa tanımış olduk.

Lara Croft Tomb Raider: Legend’da ilk dikkatimi çeken, yenilenen Lara Croft oldu. Oyunun ana karakteri olan Lara Croft, bir hayli değişmiş. Saçları, derin bakışları ve fiziği oldukça güzelleştirilmiş. Yapımcı, sıkça detaya inerek günümüz teknolojisini yakalamaya çalışmış ve bu bağlamda Lara Croft’un görünümünü geliştirmiş.

Lara Croft’un yanı sıra oyunun grafikleri de hayli geliştirilmiş. Oyunda sıkça detaya inilerek, canlı ve keskin tonlar kullanılmış.

Aynı şekilde animasyonlar, hareketler ve etkileşimde de çok fazla detaya inilerek yenilikler yapılmış. Lara Croft, her zamanki gibi atletik ve cesur. Oyunun getirdiği yeni hareketler ve dövüş stilleri, Lara Croft’un farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Görsel ve yapısal açıdan yeniliklerin dışında, birçok yenilik mevcut. Eski oyunlarda da bulunan tabanca (pistol), el bombası, dürbün, fener ve iletişim aracının yanı sıra manyetik tutunma cihazı adı verilen bir araç yeni oyunla karşımıza çıkıyor.

Gerçekçilik adına da önemli bir yenilik yapılmış. Artık eskisi gibi, Lara Croft’un elinde silah olmasına rağmen belindeki silah bölmesinde silah görünmeyecek, elinizde bombanız varsa veya hiç bombanız kalmadıysa Lara Croft’un belinde bomba bulunmayacak. Bu yenilik de gösteriyor ki, yeni yapımcı oyunun gerçekçiliğini de düşünmüş ve eski oyunlardaki hataları gidermiş.

Anlaşılan Lara Croft Tomb Raider: Legend için epeyce emek harcanmış. Oyun, deneme sürümünden de anladığımız kadarıyla umut vaat ediyor. Merakla çıkacağı günü bekliyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri :
Pentium 3 1.0Ghz ya da Athlon XP ve dengi
256MB RAM
100% DirectX 9.0c uyumlu 64 MB 3D ekran kartı ile TnL (GeForce 3Ti / Radeon 9 serisi)
Microsoft Windows 2000, XP
Microsoft Windows 2000/XP uyumlu ses kartı (100% DirectX 9.0c uyumlu)
Dört kat hızında (4x) DVD-ROM sürücüsü
9.9GB boş disk alanı
100% Windows 2000/XP uyumlu fare ve klavye

Önerilen Sistem Gereksinimleri :
Pentium 4 3.0Ghz ya da Athlon XP dengi
1GB RAM
100% DirectX 9.0c uyumlu 512 MB 3D ekran kartı (Nvidia GeForce 7800 / Ati X-1800)
Microsoft Windows 2000/XP uyumlu ses kartı (100% DirectX 9.0c uyumlu)
Sekiz kat hızında (8x) DVD-ROM sürücüsü ya da daha hızlısı
9.9GB boş disk alanı

235 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar