Sponsorlu Bağlantılar

Gangland İndir Gangland Download Çete Kurma Savaşma Oyunu İndir Oyna

Sponsorlu Reklamlar

Gangland İndir Gangland Download Çete Kurma Savaşma Oyunu İndir Oyna

Gangland İndir Gangland Download Çete Kurma Savaşma Oyunu İndir Oyna

Boyut : 124 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Whiptail Interactive
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : The Godfather filminden esinlenilerek yapılmış oyunlardan birisi Gangland. Aile arası kavgaların doruğa çıktığı yer…

Gangland’ın ana konusu Sicilya’da büyümüş, Romano, Angelo, Sonny, Chico ve Mario isimli beş kardeşin aile işlerine karışarak birbirleri arasındaki kavgalarıdır. Romano, Angelo ve Sonny bir anda bu kavgayı kızıştırarak Chico’yu öldürür ve Mario, yani biz Amerika’ya Chico’nun intikamını almaya geliriz.

İşte tam bu noktadan sonra biz sıfırdan başlayıp yükselen bir mafya olacağız.

Oyunda bu işleri tek başımıza yapmıyoruz tabii ki. Biz bu işleri yaparken bizim yanımızda çatışacak kiralık insanlar da bulunmakta. Bu insanlar bazen kaslı ve iri cüsseli bir adamken bazen de zarif bir bayan olabiliyor. Kendi çetemizi kurarken birçok kiralık savaşçı çeşidi var. Öyle ki oyunda sürekli yeni özelliği ve farklı tipi olan insan görmemiz mümkün.

Biraz önce bassettiğim çete kurma olayı ise gerçekten çok hoş. İlk başta 3-4 adam alabilirken büyüdükçe bu insanlar bir ordu büyüklüğünde olabilmekte.

Ayrıca birçok silah dükkanı alarak oradan gelir elde edebileceğimiz gibi bazı dükkanları haraca bağlayarak da bir para babası olmamız mümkün.

Bu arada yapacağımız işleri dikkatlice yapmalı ve polislere birşey çaktırmamamız da gerekli. Çünkü bir anda çıkagelen denetlemeler yüzünden polislerle çatışmak ve hiçbir yerde rahat bir şekilde dolaşamamayı kimse istemez.

Bu kadar karışıklıktan sonra kullanımın çok kolay olmalı ise gerçekten çok hoş. Bu güne kadar 1-2 oyun oynamış bir kişinin bile Gangland’ı oynarken hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinden eminim.

Bence pek fazla düşünmeyin ve ‘Baba’ olmanın keyfini yaşayın.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Pentium III/Athlon 600 MHz ya da üstü
128MB RAM
1 GB boş disk alanı
NVIDIA GeForce ya da ATI Radeon tabanlı 32MB grafik kartı
12X ya da daha hızlı CD-ROM sürücü

Not: Oyunun multiplayer demo sürümünü buradan innDirebilirsiniz.

162 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar