Sponsorlu Bağlantılar

Bugdom 2 2.02 İndir Bugdom Download Çocuklar İçin Eğlenceli Macera Oyunu İndir

Sponsorlu Reklamlar

Bugdom 2 2.02 İndir Bugdom Download Çocuklar İçin Eğlenceli Macera Oyunu İndir

Bugdom 2 2.02 İndir Bugdom Download Çocuklar İçin Eğlenceli Macera Oyunu İndir

Boyut : 19.4 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : IFD Fun Family Games
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Oyunun ilk sürümündeki kahraman Rollie McFly’ın Şeytan Kral Thorax ve kötü çetesini böcek dünyasından kovmasının ardından Bugdom güvenli bir yer haline gelmiştir…

Ancak gerçekten tüm dertler bitmişmidir? Tabiki hayır. Bu sefer karşımızda çok daha tehlikeli ve çok daha akıllı düşmanlarımız bulunuyor.

İşte Bugdom 2’deki ana senaryo bu. Yeni kahramanımız Skip ile yine Bugdom adlı böcek dünyasında yeni serüvenlere atılıyoruz. Arkadaşımız Arı Bully ile beraber ailemizi ziyarete giderken başımızdan geçecek birçok tehlikeli olay var. Ancak oyunda çeşitli hediyeler verip arkadaşlıklarını kazanabileceğimiz ve daha sonra bizim o bölümü geçmemize yardımcı olacak birçok karakter de mevcut. Arı Bully de karşılaşacağımız tehlikelerden hemen önce bizi uyararak daha temkinli hareket etmemize epey yardımcı oluyor.

Bugdom 2 bir aksiyon ve macera oyunu karışımı. Etkileyici 3D grafikler, oldukça güzel tasarlanmış mekanlar, kaliteli müzik ve efektler ile bezenmiş büyüleyici bir dünya vaaderek, çocuklara ve kendini hala çocuk hissedenlere yönelik senaryosu ile sizi bir anda ekranın başına bağlayabilir.

Oyunda 10 değişik bölüm, çok çeşitli mekanlar ve interaktif hareket imkanı bulunuyor. Ancak Demo sürüm olduğundan dolayı sadece 2 bölüm oynayabiliyoruz. Oyunu beğenirseniz 24.95$ karşılığında üretici sitesine girip satın alabilirsiniz.

NoT: innDirme işlemi üreticinin sunucusu yüzünden geç başlamaktadır lütfen 30 saniye bekleyiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri :

İşlemci : 700Mhz İşlemci
Hafıza : 64MB Hafıza
Sabit Sürücü Alanı : 75MB Boş Alan
Ekran Kartı : 3D Destekli 16MB Ekran Kartı
DirectX : DirectX 8

95 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar