Sponsorlu Bağlantılar

Brothers In Arms: Earned in Blood Demo İndir 2. Dünya Savaşı Oyunu Download

Sponsorlu Reklamlar

Brothers In Arms: Earned in Blood Demo İndir 2. Dünya Savaşı Oyunu Download

Brothers In Arms: Earned in Blood Demo İndir 2. Dünya Savaşı Oyunu Download

Boyut : 615 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Ubisoft
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bir oyunla karşı karşıyayız. Ubisoft tarafından yapılan kaliteli yapımlardan biri olan Brothers In Arms: Earned in Blood, birinci oyunun devamı niteliği taşıyor.

Brothers In Arms: Earned in Blood, İkinci Dünya Savaşı’nda yaşanmış olayları konu alıyor. Joe Hartsock’un yaşadığı savaş anıları oyun boyunca başlıca görevleri oluşturuyor. Savaşta yaşanmış olayları bu kadar etkili yansıtabilmek, büyük çaba gerektirse gerek… Muhteşem seslendirmelerle süslenen oyun boyunca konu dışına çıkmadan görevleri yerine getiriyoruz.

Unreal Engine teknolojisini kullanan oyunun grafiklerine söyleyecek söz yok. Çok kaliteli efektlere, modellemelere ve görselliğe sahip. İlk oyundaki görsellik hataları giderilmiş. İlk oyunun yanı sıra grafiksel anlamda birçok yenilik yapılmış.

Videolar ve animasyonlar oldukça akıcı ve kaliteli hazırlanmış. Ateş etme, siper alma, koşma, ölme gibi animasyonlar ustalıkla hazırlanmış. Oyunu oynarken videolara ve animasyonlara hayran kalacaksınız.

Oyunun sesleri ve müziklerinin de görselliğinden aşağı kalır yanı yok. Oyunun müzikleri muhteşem! Bir savaş oyunu için düşünülebilecek en güzel müzikler, Brothers In Arms: Earned in Blood’da mevcut desek yeridir. Silah, bomba ve patlama sesleri de oldukça başarılı olarak hazırlanmış. Ana karakterimiz Joe Hartsock’un ses dublajı profesyonel kişiler tarafından yapılmış. Oyun esnasında Joe Hartsock’un konuşmaları, emir ve talimatları, oyuna güzellik ve duygu katıyor.

Oyun sırasında yanımızda en fazla iki silah taşıyabiliyoruz. Cephanemizi (silah, mermi vb.) ölen düşmanların veya takım arkadaşlarımızın üzerinden alabiliyoruz.

Oyunda istediğimiz an oyunumuzu kaydedemiyoruz. Sadece belirli yerlerde ve bölüm başlarında oyun otomatik olarak kaydediliyor.

İsterseniz, oyunu tek başınıza oynamak yerine (Single-Player) çoklu oyuncu (Multi-Player) desteğiyle arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Oyun gerek görsellik, gerek yapısal olarak Call Of Duty 2’ye çok benziyor ve kesinlikle en büyük rakibi. Call Of Duty 2’yi bitirip de alternatif arayanlar için Ubisoft ve Gearbox işbirliğiyle hazırlanan Brothers In Arms: Earned in Blood’ı deneyebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri :
1 GHz Pentium III ya da AMD Athlon (2.5GHz Pentium IV ya da AMD önerilir)
512 MB RAM (1 GB önerilir)
32 MB DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı (desteklenen listeye bakınız *)
16-bit DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
4x DVD-ROM (8x ya da üstü önerilir)
5 GB boş disk alanı
Windows 2000/XP (sadece)

Desteklenen Ekran Kartları :
ATI Radeon 8500/9000/X serisi
NVIDIA GeForce 4/FX/6 serisi (GeForce 4 MX desteklenmez)

142 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar