Sponsorlu Bağlantılar

1ss Ne Dinlemek İsterdim 1.1 İndir Şu an Ne Dinliyorum Kontrol Programı Download

Sponsorlu Reklamlar

1ss Ne Dinlemek İsterdim 1.1 İndir Şu an Ne Dinliyorum Kontrol Programı Download

1ss Ne Dinlemek İsterdim 1.1 İndir Şu an Ne Dinliyorum Kontrol Programı Download

Boyut : 565 Kb
Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : SadeceSoft
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Bu program ile Windows Live Messenger’ınızın çalan şarkıyı gösteren özelliğini biraz daha kapsamlı kullanıp çalmasa ile çalıyor gibi görünen şarkı isimleri yazabilir yada kendi özel mesajınızı yazabilirsiniz.

Program bir kaç basit tuş ve bir kaç metin kutusundan oluşuyor. Kullanıcı arabiriminin anlaşılması oldukça basit ve kolay.

Uygulamanın size sağladığı imkan tam olarak Windows Media Player ve Windows Live Messenger eklentilerini kullanarak size “Şu an ne dinliyorum” özelliğini daha değişik kullanma imkanı sağlamasıdır. Programda bulunan 2 mod sayesinde dilerseniz “Şarkı adı – Şarkıcı adı – Şarkı yılı” gibi birbirinden ayrı kutucuklardan şarkı adı belirtebiliyorsunuz, dilerseniz de “Normal Mesaj Modu”na geçerek düz yazı olarak dilediğiniz bir yazıyı kişisel iletinize aktarabiliyorsunuz. Yazdığınız mesajın yayınlanması için programın sağ alt tarafında bulunan “Ayarla” tuşuna basmanız yeterlidir.

Programın sağlıklı çalışması için Windows Media Player ve Windows Live Messenger’ınızın sürümlerinin güncel olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Ayrıca programın en güzel özelliklerinden birisi de yaptığınız metin değişikliklerini uygulamadan önce programdan önizleme yaparak görüntüleyebilmeniz. Bu sayede yaptığınız işlemin nasıl görüneceğini uğraşmadan direk gözlemleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra programda bulunan yardım bölümü sayesinde de olası bir kaç sorunu kolayca aşabilme imkanız buluyorsunuz.

Yeni Sürümdeki Değişiklikler:
Yardım bölümüne üreticiye mesaj gönderme seçeneği eklendi. Bu sayede üretici ile direk temas kurabileceksiniz ve sorularınıza yanıt alabileceksiniz.
Reklam sisteminde değişiklikler yapıldı. Böylece reklam sisteminin daha tutarlı çalışması sağlandı.

21 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar