Sponsorlu Bağlantılar

Mac Tarayıcı Programı Mac İçin VueScan (Mac OS X) 9.2.04 Download

Sponsorlu Reklamlar

Mac Tarayıcı Programı Mac İçin VueScan (Mac OS X) 9.2.04 Download

Mac Tarayıcı Programı Mac İçin VueScan (Mac OS X) 9.2.04 Download
Boyut : 6.6 MB
Kullanım İzni : Kullanım Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Mac OS 9.x
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Hamrick Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : VueScan Professional Edition, dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmeti verenler ve şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. VueScan, en yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere de sahiptir. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir. Tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

VueScan gelişmiş tarama seçeneklerine, güçlü özelliklere, renk canlılığını ve en iyi renk dengesini sağlama yeteneklerine sahiptir. 700’den fazla tarayıcıyı ve 209 ayrı dijital kameranın RAW dosya biçimini desteklemektedir. Eğer elinizde bir tarayıcı var ve siz bunu sürücüsü olmadığı için kullanamıyorsanız VueScan ile bu artık bir engel değil!

123 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar