Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Adobe Reader Adobe Reader (Mac OS X) 10.1.2 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Mac İçin Adobe Reader Adobe Reader (Mac OS X) 10.1.2 İndir

Mac İçin Adobe Reader Adobe Reader (Mac OS X) 10.1.2 İndir
Boyut : 69.1 MB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : Mac OS X
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Adobe Systems Incorporated.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Adobe Reader yazılımın Mac OS X işletim sistemi üzerinde kullanılabilir sürümüdür. Adobe Reader yazılımını günümüzde bilmeyenimiz sanırım yoktur. Adobe Reader teknoloji dünyasının en eski yazılımlarından birisidir ve çığ gibi büyüyen elekronik kitap teknolojisinden yararlanabilmemizi sağlayan en köklü e-kitap okuma aracıdır. Eskisi gibi e-kitap okuma özelliği ile de sınırlı kalmayan yazılım yıllar içinde kendisini çok iyi geliştirmiş görünüyor.

Adobe Reader yazılımına rakip olarak günümüzde onlarca yazılım çıkmış olsa da, yazılım hala teknoloji dünyasındaki yerini koruyor. Bilgisayarlarımıza kurduğumuz temel yazılımlardan birisi olması bunun en açık göstergesi. 7 numaralı sürümlerinde sabit disk üzerinde çok fazla yer kaplaması ve ağır çalışması yönünde eleştiriler almış olan yazılım, 8 ve üzeri sürümlerinde bu eksikliklerini gidermeye çabalıyor. Lakin bu konuda iyileştirmeler olduğu görünse de yazılımın bu anlamda daha görünür iyileştirmelerle bu eksikliklerini tamamen gidermesi gerekiyor.

Adobe Reader; evden veya iş yerinden, çevrimdışı veya ek olarak çevrimiçi durumda, PDF dökümanları üzerinde görüntüleme, çıktı alma, imzalama, doğrulama ve diğer dökümanlarla birlikte işlem yapma olanağını ücretsiz sağlamaktadır.

Sistem Gereksinimleri :

  • PowerPC G3, G4, G5 veya İntel işlemci
  • Mac OS X 10.4.11’den 10.5.3 sürümüne kadar destek
  • 128 MB sistem belleği (karmaşık biçimli ve büyük dökümanlar için 256 MB tavsiye edilir)
  • 405 MB boş sabit disk alanı
  • Safari 2.0.4 tarayıcı

53 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar