Sponsorlu Bağlantılar

Allway Sync 10.3.25 İndir PC’de Aynı Dosyaları Bulan Temizleyen Program Freeware Bedava

Sponsorlu Reklamlar

Allway Sync 10.3.25 İndir PC’de Aynı Dosyaları Bulan Temizleyen Program Freeware Bedava

Allway Sync 10.3.25 İndir PC

Boyut : 5.87 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Botkind
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Allway Sync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon (eşleştirme) yazılımıdır. Allway Sync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek için kullanımı kolay bir arayüz sağlar.

Bir ağ veya internet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder.

Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin.

Özellikler:
Klasörlerde, alt klasörlerde ve dosyalarda kullanıcı tarafından yapılmış bir yeniliği, silinmeyi veya tüm diğer değişiklikleri otomatik olarak tespit edip eşitleyebilir.
Dosyalardaki değişiklikler, mevcut dosya durumunu daha önceki dosya durumuyla kıyaslayarak otomatik olarak tespit edebilir.
Dosyalar, belirli kriterler temel alınarak eşitlemeden hariç tutulabilir.
Kullanımı kolay grafik arayüze sahip.
İki yönlü dosya ve klasör yedeklemesi yapar.
Klasörler arasında tam rapor oluşturabilir.
FAT, NTFS, SAMBA, Netware, X-Drive, CDFS, UDF’yi destekler.
Masaüstü, dizüstü, USB stick, harici HD ya da U3 gibi cihazları destekler.
İki klasörden daha fazlası için kapasite eşitlemesi yapabilir.
Tek yönlü eşitleme sayesinde dosyaları yedekleyip, geri yükleyebilir.
Esnek ayarlama ve özelliğe sahip.
Her boyuttaki dosyaları destekler.
Uygulama ayarları dışarı aktarılabilir.
Uygulama ayarları içeri aktarılabilir.
Otomatik eşitlemeyle çıkarılabilir bir cihaz bağlandığında (USB sürücü, sayısal kamera, MP3 çalar, flash kart okuyucu) otatik devreye girer.
Uygulama kendiliğinden belirtilen sıklıkta dosya değişikliklerine bakar. Uygulama, eşitleme görevi için tanımlanan klasörlerinin nasıl değiştiklerini inceler. Belirlenen değişiklikler kendiliğinden, ortak eşitleme klasörlerine kopyalanır. Uygulamanın, sistem başarımına etkisini azaltmak için mümkün olan en geniş zaman aralığını gereksinimlerinize uygun olarak seçiniz.
Program sürekli kaynak klasörü (ya da her-yöne eşitleme kipinde her iki klasörü) dosya değişikliklerini belirlemek için gözler. Herhangi bir değişiklik sezildiğinde uygulama belirlenen sayıda dakika sonrasına tanımlanan eşitleme görevini zamanlar. Not: Eğer gözlenen klasörde sürmekte olan değişiklikler belirlenirse eşitleme görevi, belirlenen bekleme süresinden sonra çalışmak üzere yeniden zamanlanır. Böylece, tanımlanan eşitleme görevi, belirlenen dakika süresince gözlenen klasörlerde değişiklikler duruncaya kadar yapılmaz.
Windows Görev Zamanlayıcısı, günlük, haftalık ve aylık gibi ayrıntıların olduğu bir pencere ile eşitleme görevleri ve daha fazlası için çok iyi kişiselleştirilebilir zamanlama seçenekleri sunar. “Yapılandır” düğmesine basarak yeni zamanlanmış görev eklemenizi ve görev için parametreleri girmenizi sağlayan dialog penceresini açın. Windows Görev Zamanlayıcısı, uygulamayı belirlenen zamanda ayrı bir işlem olarak çalıştırır. Bu, otomatik eşitlemeden yararlanmak için uygulamayı sürekli açık tutmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.
Türkçe dahil çoklu dil desteği var.
Kişisel kullanım için ücretsiz. Gelişmiş Pro sürümü ise 19.95$’dır.

305 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar