Sponsorlu Bağlantılar

ComboFix – Virüs Malware Trojan Temizleyici Son Sürüm ComboFix 2.0 İndir ComboFix 2.0 Download

Sponsorlu Reklamlar

ComboFix – Virüs Malware Trojan Temizleyici Son Sürüm ComboFix 2.0 İndir ComboFix 2.0 Download

ComboFix - Virüs Malware Trojan Temizleyici Son Sürüm ComboFix 2.0 İndir ComboFix 2.0 Download

Boyut : 3.65 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : sUBs
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
ComboFix, ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Yazılım birkaç farklı türde casus yazılıma ve kötü niyetli yazılımlara karşı sisteminizde oldukça derin tarama yapabilmektedir. Sisteminizde bilinen tüm kötü niyetli araçlara karşı yaptığı tarama sonucunda tespit ettiği zararlıları kendiliğinden temizleyebilmektedir.

ComboFix yazılımını ayrı kılan en önemli özelliği birçok büyük güvenlik yazılımınızın sisteminizde silemediği inatçı zararlıları kolayca temizleyebilmesidir. Örnek verecek olursak; “amvo solucalı”, “adtrgt.com truva atı”, “autorun.inf” adlu USB bellek zararlısı gibi baş belası haline gelen birçok zararlıyı birkaç dakikada
silebilmektedir.

ComboFix özellikle USB belleklerden bilgisayarınıza bulaşmış zararlıları, MSN virüslerini, solucanları ve sisteminize arka kapıdan sarkmış bütün zararlıları silebilmesiyle ün kazanmış bir araçtır. Oldukça küçük boyutlu bir yapıya sahiptir yalnız 50-60 MB’lik güvenlik yazılımlarının temizleyemediği zararlıları bile temizleyebilir.

Önemli Öneriler:
ComboFix aracını kullanmadan önce sisteminizde etkin olarak çalışan bütün güvenlik yazılımlarını kapatmalısınız.
ComboFix çalışmaya başladıktan sonra sistem saatinizi değiştirir(bunun nedeni gizlenmiş zararlıları ortaya çıkartıp temizlemek için müdahele edecek olmasıdır).
Araç sisteminizi taradıktan sonra kendiliğinden yeniden başlatacaktır bilgisayarınızı. Bu durumlarda telaşa kapılmayınız.
Windows Vista kullanıcıları bu aracı kullanabilmek için araca sağ tıklayıp: “Yönetici Olarak Çalıştır” komutu ile çalıştırmalıdır.

Editörün Yorumu: Bu zamana kadar başa bela olmuş ne kadar inatçı zararlı varsa ComboFix bunları temizleme konusunda oldukça başarılı olmuştur. Her bilgisayar kullanıcısının mutlaka bulundurması ve başı sıkıştığında kullanması gereken mükemmel bir araçtır.

134 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar