Sponsorlu Bağlantılar

Pratik Yazılım Sözlük 2.2 İndir Pratik Yazılım Sözlük Free FuLL Download

Sponsorlu Reklamlar

Pratik Yazılım Sözlük 2.2 İndir Pratik Yazılım Sözlük Free FuLL Download

Pratik Yazılım Sözlük 2.2 İndir Pratik Yazılım Sözlük Free FuLL Download

Boyut : 7.92 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Pratik Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Pratik Sözlük Vers. 2.2 ile yenilendi. Artık çok daha kolay. Hiç yazı yazmadan arama imkanı sağlandı. Size sadece aramak istediğiniz kelimeyi seçmek kalıyor. Programı çalıştırıp gizleyin. Daha sonra Ctrl tuşunu basılı tutarken C ve 1 tuşlarına ardarda basarak sözlük programının seçmiş olduğunuz kelimeyi araması sağlanıyor. Dilerseniz sözlüğü Ctrl+2 ile gizleyin , dilerseniz Ctrl+1 ile istediğiniz zaman çağırın. Sözlük ekranda açıkken ön planda kaldığından yine aynı şekilde arama işlemine kesintisiz devam etmeniz de mümkün. Böylece bir metin üzerinde çalışırken sözlüğü aç-kapa gibi işlemlerden kurtulmuş oluyorsunuz.

Sözlükte kelimelerin birden fazla karşılıkları varsa hepsi açıklanmaya çalışılmıştır. Dilerseniz arama işlemini yazarak da çok kolay yapabilirsiniz. Sözlüğün alt kısmındaki yazı alanına yazmış olduğunuz her harf aranarak kolayca sözcüklere ulaşmanız sağlanmıştır.

Diğer sözlüklerde pek olmayan, yeni kelimeler ve birden fazla açıklama satırı eklemek veya kelime silmek mümkündür. Sözlüğü istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Pratik Sözlük şu anda Türkiyenin en PRATİK ve en kapsamlı sözlüğü. Üstelik ÜCRETSİZ .

Not: Programın çalışabilmesi için BDE programına (Borland Database Engine ) ihtiyaç vardır. Eğer sisteminizde yüklü değilse buradan innDirip kurabilirsiniz.

40 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar