Sponsorlu Bağlantılar

MultiTranse 5.6 İndir İnternet Tabanlı Metin Çeviri Programı Türkçe Download

Sponsorlu Reklamlar

MultiTranse 5.6 İndir İnternet Tabanlı Metin Çeviri Programı Türkçe Download

MultiTranse 5.6 İndir İnternet Tabanlı Metin Çeviri Programı Türkçe Download

Boyut : 2.54 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Tialsoft Software
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : MultiTranse, internet tabanlı bir metin çeviri programıdır. Kelime, deyim, 6000 sembol ya da 14 farklı dildeki tüm metinleri tek tıklamayla çevirebilir. Programın unicode desteği sayesinde her türlü yazı tipini destekler.

Program İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Arapça, Hollandaca, Yunanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Korece ve Japonca dilleri arasında karşılıklı çeviri yapar. (Bir metin Norveççeye çevrilebilirken, Norveççeden başka dile çevrilmez.)

Öncelikle herhangi bir metni üst pencereye yazın ya da yapıştın. Daha sonra çeviriyi tanıması için bil dil seçin (Örn. İngilizce gibi). Sonra alt pencereden çeviriyi tanıması için bir dil seçin (Örn. Almanca gibi). Araç çubuğunda bulunan çevir tuşuna bastığınızda çeviri işlemi gerçekleşir. (Eğer bilgisayarınızda güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkmasına izin vermelisiniz.) Programın çeviri işlemi internet tabanlı olduğu için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Program çevrimdışı (offline) çeviri yapmaz. Çeviri sonuçlarını alt pencerede görebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde kolay bir şekilde programı kullanabilirsiniz. Programın arayüzünü Türkçe kullanabilirsiniz. Bunun için ‘Options’ > ‘Language’den Turkish’i seçmeniz yeterli olur. Türkçe çeviri desteği mevcut değil.

Çevirdiğiniz belgeyi TXT biçiminde kaydedebilir, yazdırabilir ve e-postayla yollayabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda bulunan herhangi bir TXT dosyasını da program içinden açıp bir dilden başka bir dile çevirisini yaptırabilirsiniz.

Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı 19.95$’dır.

Bu programın Türkçe dil dosyası innDir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır.

102 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar