Sponsorlu Bağlantılar

Lingoes Translator 2.7.1 İndir Windows7 Uyumlu 60 Dilde Çeviri Sözlüğü FuLL İndir

Sponsorlu Reklamlar

Lingoes Translator 2.7.1 İndir Windows7 Uyumlu 60 Dilde Çeviri Sözlüğü FuLL İndir

Lingoes Translator 2.7.1 İndir Windows7 Uyumlu 60 Dilde Çeviri Sözlüğü FuLL İndir

Boyut : 5.12 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Lingoes Project
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Lingoes Translator, Türkçe dahil 60 dilde çeviri yapabilen bir sözlük yazılımıdır. 15 dil arasında metin çevirileri yapabilir, indeks listesi sayesinde sözlükteki tüm kelimeleri görebilirsiniz. Program sayesinde bir sözlük sitesi olan dictionary.com’da ve internetin en geniş ansiklopedi sitesi olan Wikipedia’da arama yapabilirsiniz.

Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca dahil olmak üzere 60 dil desteği vardır. Çeviri yapmak istediğiniz kelimenin üzerine fare işaretçinizi getiriyorsunuz ve geçiş tuşuna basıyorsunuz. Lingoes Translator, kelimenin karşılığını, çalışmanıza engel olmadan kutucuk şeklinde ekrana getiriyor. Belirtilen kelimenin telafuzunu sesli olarak yapabiliyor. Çeviri sonuçlarını HTML belgesi olarak kayıt edebiliyor ve yazıcıdan çıktı almanıza imkan sunuyor. Yüklediğiniz sözlüklerde arama yapabiliyor. Eğer internet bağlantınız varsa, en son güncellenen bilgiler, programın ana menüsünde gösteriliyor.

Lingoes Translator, diğer ücretli sözlük yazılımlarının yaptığı tüm işlemleri yapabiliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sözlüğü üretici sitesinden innDirebilirsiniz.

Program, Windows Vista arayüzüne sahiptir. Bu basit ve kullanıcı dostu arabirim, bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Aşağıdaki sözlükler büyük ölçüde çalışmalarınıza yardımcı olacaktır:
İngilizce-Türkçe (34343 kelime.)
Türkçe-İngilizce (27646 kelime.)

109 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar