Sponsorlu Bağlantılar

Epiri Professional 3.0 İndir 40 Dilde Çapraz Metin Çeviri Programı İndir

Sponsorlu Reklamlar

Epiri Professional 3.0 İndir 40 Dilde Çapraz Metin Çeviri Programı İndir

Epiri Professional 3.0 İndir 40 Dilde Çapraz Metin Çeviri Programı İndir

Boyut : 4.73 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Horizon Bilgisayar
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden:
Epiri Professional bir sözlük ve çeviri programıdır. Programın içine bütünleştirilen Google çeviri ile internet, 40 dilden fazla çapraz metin çeviri, 40 dilden fazla birbirine internet sayfası çeviri yapabilir.

Sözlüklerde 300 den fazla dil desteklenmekte, Binlerce sözlük eklenebilmekte.

Yeni Nesil alternatif internet Epiri Professional daha hızlı internet, dijital berraklıkta görüntü, Son teknoloji kullanıcı arayüzü tasarımı ile Yeni nesil alternatif internet programıdır.

Daha önceki internet uygulamalarına alternatif olan Epiri Professional, daha estetik bir arayüz, daha kullanışlı ve kullanım hızı sağlamaktadır. Epiri Professional, 3 Boyutlu modeller ve 3 Boyutlu animasyonlar eklenti gerektirmeden internet üzerinde dahi çalıştırmayı sağlar, İnternet servis uygulamaları gösterimi konusunda dünyadaki ilk örnektir. Epiri, aynı zamanda oyunlar, ticari, teknik ve mühendislik, eğitim vs alanlarda ürün ve servis modellerini gösterme özelliğine sahiptir. Birçok özellikteki ürünü tek bir paket ile kullanarak programdan ayrılmadan kullanma imkanı sunar.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 99$’dır.

170 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar