Sponsorlu Bağlantılar

MSN Messenger 2012 Türkçe İndir

Sponsorlu Reklamlar

MSN Messenger 2012 Türkçe İndir

MSN Messenger 2012 Türkçe İndir
Boyut : 10.3 MB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Microsoft Corporation
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden : MSN ve Hotmail hesaplarınızı rahatlıkla kontrol edebileceğiniz, bunun yanında MSN ve Hotmail kullanıcıları ile sesli, görüntülü ve yazılı olarak iletişim ve karşılıklı oyun oynayabileceğiniz ve son olarak da kişi listenizdekilere anlık ileti gönderebileceğiniz harika bir sohbet yazılımı.

Özellikler
Sohbet edin
Web kamerası kullanarak sohbet edin, cep telefonlarına metin iletileri gönderin ve yeni, şık ifadelerle kendinizi anında (çevrimiçi ve gerçek zamanlı) ifade edin.

+ Çevrimiçi anlık ileti gönderin
Arkadaşlarınızı kişiler listenize ekleyerek onlarla çevrimiçi sohbet edin. Kolaydır, kimlerle iletişim kurduğunuzu denetlemenizi sağlayarak gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur ve eğlencelidir. En iyisi ise, tamamen ücretsizdir.

+ Canlı web kamerası kullanarak sohbet edin
MSN Messenger kullanırken web kameranızı bağlayın. Kendinize, çocuklarınıza veya köpeğinize doğru çevirin… Arkadaşlarınıza gerçek sizi görmenin keyfini yaşatın!

+ Cep telefonlarına metin ileti gönderin
Arkadaşlarınız sürekli hareket halindeyse, MSN Messenger’dan ileti alabilen her türlü cep telefonuna ve taşınabilir aygıta metin ileti gönderebilirsiniz. Kişilerin size gönderdiği MSN iletilerini almak için de telefonunuzu ayarlamayı unutmayın.

+ MSN Alerts ile en yeni haberleri alın
MSN Messenger üzerinden en son haberleri, hava durumunu, hisse senedi fiyatlarını ve spor haberlerini alın. Alışveriş, flört ve daha pek çok konudaki haberleri almayı da seçebilirsiniz!

Kişiselleştirin
MSN Messenger size benziyor! Kendi fotoğrafınızla oturum açın, kendi ifadelerinizi oluşturun ve yeni, şık arka planlarla kendinizi gösterin!

+ Kendi ifadelerinizi oluşturun
Herkes tam olarak nasıl hissettiğinizi öğrensin. İstediğiniz herhangi bir resmi kullanarak kendi ifadelerinizi oluşturun.

+ Arka planlar
MSN Messenger arka planını ruh halinize uyacak şekilde değiştirin. Veya arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet ederken arka planlarınızı onlarla paylaşın.

+ Görüntü resimleri
Görüntü resminizi ruh halinize uyacak şekilde değiştirin. Kendi resminizi seçin veya resim karşıdan yükleyin ve kim olmak istiyorsanız o olun.

Eğlenin
Web’e diğerleriyle birlikte gözatın, oyunlar oynayın, sohbet edin ve anında yeni insanlarla tanışın! MSN Messenger ile yaşam çok daha keyifli.

+ Oyun oynayın
Oyun ve Eğlence, MSN Messenger üzerinden oyun oynamanızı sağlar. Oyun oynarken ileti alışverişine devam edebilirsiniz.

İşte MSN Messenger Oyunlar’ı kullanarak arkadaşlarınızla çevrimiçi eğlenmenin yolu :
1. Herhangi bir konuşma penceresinde Oyun ve Eğlence ‘yi tıklatın.
2. Bir etkinlik seçin.
3. Kişinin kabul etmesini bekleyin.
4. Oynamaya başlayın.

+ Fotoğraf ve dosya paylaşın
Fotoğrafları ve dosyaları anında değişin. Bu özellik bir MSN aboneliği ile kullanılabilir. (Bu özellik yalnızca şu ülkeler için geçerlidir : ABD, Avustralya, İngiltere, Kanada, Almanya, İspanya, Meksika, Fransa ve Japonya)

+ Alışverişe gidin
Belirli ürünleri satın alın, satıcıların fiyatlarını karşılaştırın ve sanılan büyük fırsatlardan yararlanın.

+ Web’de arama ve dahasını yapın
Artık herhangi bir web sayfasından internette arama yapabilir, Pop-up Guard ile açılan reklamları engelleyebilir ve MSN Messenger’ı başlatabilirsiniz. Hem de MSN Araç Çubuğu’ndan.

Gizliliğinizi koruyun
Size ve ailenize kimlerin ileti gönderip alabileceğine karar verin. MSN denetimi elinizde tutmanıza yardımcı olur.

+ İstenmeyen iletileri engelleyin
Kimlerden ileti almak istediğinizi seçmek için İzin Verdiklerim listenizi kullanın.

+ Çevrimiçi durumunuzu seçin
Sohbet edemeyecek kadar meşgulseniz, telefondaysanız veya masanızdan ayrılıyorsanız, kişilerin müsait olup olmadığınızı bilmesi için MSN Messenger durumunuzu değiştirin.

+ Konuşmaları izleyin
Konuşma geçmişinizi kaydederek anlık iletilerinizin kaydını tutun.

+ Çocuğunuzun kimlerle iletişim kuracağını denetleyin
MSN size, çocuğunuzun MSN Messenger’da ne kadar zaman geçirdiğini ve kimlerle iletişim kurduğunu bildiren haftalık bir e-posta raporu gönderebilir. (Bu özellik yalnızca şu ülkeler için geçerlidir : ABD, Avustralya, İngiltere, Kanada, Almanya, İspanya, Meksika, Fransa ve Japonya)

Minimum Sistem Gereksinimleri
Çoklu Ortam Bilgisayar
Pentium 233 MHz hızında veya daha hızlı işlemci (500 MHz önerilir)
Microsoft Windows 98, Windows 2000, Windows Millennium veya Windows XP işletim sistemi
En az 64 MB RAM (128 MB önerilir)
Yüklemek için en çok 50 MB sabit disk alanı gerekiyor, yükleme sonrasında en çok 15 MB gerekebilir.
256 renkli VGA veya daha yüksek çözünürlüklü grafik kartı (SVGA önerilir)
En az 800×600 ekran çözünürlüğü
Varsayılan tarayıcınız olması gerekmese de, bilgisayarınızda Microsoft® Internet Explorer sürüm 6 SP1 veya daha yeni bir sürümü yüklü olmalıdır.

Editörden
ICQ, sohbet-iletişim programları arasında liderken MSN Messenger’ın ani çıkışı ICQ’yu tahtından innDirdi. Microsoft’un MSN Messenger üzerinde yaptığı müthiş gelişmeler, MSN Messenger kullanıcı sayısını inanılmaz bir şekilde artırdı.
MSN Messenger ile daha hızlı sohbet etmek mümkün. ICQ, MSN Messenger’ın yanında oldukça yavaş kalıyor. Ayrıca MSN Messenger ile MSN ve Hotmail hesaplarınızı kontrol edebilme olanağınız bulunuyor. MSN Messenger sayesinde MSN veya Hotmail sayfasına gitmeden “Gelen Kutusu”na (Inbox) erişebiliyorsunuz. Oturum açıkken kimlerin oturum açtığını, kimlerden e-posta geldiğini görebiliyorsunuz. Bunun gibi birçok artı özelliğiyle MSN Messenger kategorisinde bir numara!
ICQ’nun MSN Messenger’dan iki adet artısı bulunuyor. Birincisi; ICQ’da “Görünmez” (Privacy) haldeyken iletişim kurma olanağı bulunuyor. İkincisi ise; ICQ ile tanımadığınız kişilerle tanışma imkanı mevcut. “Arama” bölümünden belirlediğiniz kriterlere göre çevrimiçi/çevrimdışı durumlarını da belirleyerek tanımadığınız kişileri bulabilir ve iletişim kurabilirsiniz.
MSN Messenger, ICQ’da bulunan bu iki önemli özelliği kendi bünyesinde barındırması durumunda kuşkusuz tamamen hakimiyeti sağlayacak. Microsoft, ilerleyen sürümlerde böyle yenilikler yapabilir.

ÖNEMLİ : Programın bu 7.0 sürümü TÜM Windows sürümlerinde çalışabilir, ancak Windows XP kullanıcısı iseniz güncel 2009 sürümünün Türkçesini buradan, İngilizcesini ise buradan innDirebilirsiniz.

1.655 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar