Sponsorlu Bağlantılar

Windows Sistem İyileştirme Programı Türkeç İndir Ashampoo Magical Optimizer 1.22 Download

Sponsorlu Reklamlar

Windows Sistem İyileştirme Programı Türkeç İndir Ashampoo Magical Optimizer 1.22 Download

Windows Sistem İyileştirme Programı Türkeç İndir Ashampoo Magical Optimizer 1.22 Download

Boyut : 5.36 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Ashampoo Magical Optimizer bir sistem iyileştirme yazılımıdır. Sabit diskiniz üzerinde biriken gereksiz dosya ve klasörler sisteminizden tam verim alamamanıza, uygulamaların komutlarınıza geç yanıt vermesine neden olmaktadır. Bu gereksiz veriler silinmediğinde sistem üzerinde yük oluşturmakta ve sistem sürekli hantallaşmaktadır. Yazılımın temel amacı da bu gereksiz verileri sistem üzerinden temizleyerek, performans artışı sağlamaktır. Türkçe dil desteğinin olması kullanımını daha da kolaylaştırmaktadır. Yazılımın arayüzü zaten oldukça iyi tasarlandığından kullanımı çok basittir.

Yazılımın kullanımından dolayı sistemde herhangi bir sorun olmamaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz bu yazılım yine de her ihtimale karşı işlemlerini gerçekleştirmeden önce yedek almaktadır. Ayrıca yapmış olduğu işlemlerinin istatistiklerini de görebileceğiniz bu araç sistem performansını tek tıklama ile de gerçekleştirmenize imkan tanıyan “One-Click Optimization” adlı bir uygulama ile birlikte gelmektedir.

3 Temel Temizlik İşlevi
İnternet Temizliği
İnternet tarayıcınızca gezinti yaparken biriken önbellek verileri, çerezler, gezilen site listeleri temizlenmektedir. İnternet Explorer, Opera ve Firefox tarayıcılarının üçü üzerinde de bu işlem uygulanabilmektedir. Bu sayede hem tarayıcınızın hem disk alanınızın biriken verilerden kurtulmasını sağlamış olursunuz.

Sürücü Temizliği
Sabit diskinizde birikmiş olan geçici dosya ve klasörler, yedek dosyaları, gereksiz dosyalar, disk denetim dosyaları silinerek sistem performansı arttırılmaktadır. Bölümlenmiş olan sabit diskiniz üzerinde temizlik yapılmasını istediğiniz bölümleri seçme şansınız da bulunmaktadır. Dışlanan nesneler bölümüne ekleme çıkarma yaparak hangi dosya klasörlerin temizleneğini de ayarlayabilirsiniz.

Kayıt Defteri Temizliği
Windows Kayıt Defteri sistem üzerinde çalışan her uygulamanın kayıtlarının tutulduğu, sistemin kök dosyalarının bulunduğu alandır. Bu alanda özellikle yüklenip silinen uygulamalar yüzünden gereksiz veriler birikmektedir. Bu da sistem kararlılığını bozmaktadır. Bu araç kayıt defterindeki gereksiz verileri silerek sistem performansını normal haline getirme görevi yapmaktadır.

İyileştirme Modülleri
Kendiliğinden İyileştirme
Yazılım bu modülle sahip olduğu 3 temizlik aracını kullanarak sistemi kendiliğinden iyileştirmektedir. Bu modülün hangi alanları temizleyeceğini, ne şekilde çalışacağını “Tercihler” bölümünden ayarlayabilirsiniz.

Elle İyileştirme
İstediğiniz temizlik aracını seçerek kendi denetimizin altında sisteminizi iyileştirmenizi sağlayan modüldür. Bu modülle her temizlik aracı ayrı ayrı çalıştırılabilmektedir.

Yazılımın Genel Özellikleri
Basit ve mükemmel: gereksiz kullanılan alanları hızlıca boşaltma
Kolay kullanım: yalnızca tek tıklama ile ihtiyaç duyulan temizliğe başlama
İnternet temizleme: gereksiz internet artıklarını temizleme
Sürücü temizleme: sabit disk üzerindeki gereksiz dosyaları temizleme
Kayıt defteri temizleme: Windows merkezi veritabanı üzerindeki kayıt defterini düzenleme
Elle başlatılan kişisel temizleme modülü
Silinen dosyaların yedeklerini oluşturma
İstatistiksel geçmiş: taranan ve silinen dosyaların sayısını gösterebilme
İnternet yoluyla güncellemeleri yükleyebilme
Çoklu dil desteği

Not 1: Yazılımın normal deneme süresi 30 gündür. 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz.

Not 2: 40 günlük deneme süresinin ardından yazılımı kullanabilmeniz için 13 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

202 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar