Sponsorlu Bağlantılar

Startup Monitor Ücretsiz İndir Startup Monitor Bedava Download Startup Monitor Yükle

Sponsorlu Reklamlar

Startup Monitor Ücretsiz İndir Startup Monitor Bedava Download Startup Monitor Yükle

Startup Monitor Ücretsiz İndir Startup Monitor Bedava Download Startup Monitor Yükle

Boyut : 2.08 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Amazing Software Products
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Bir sorunu halletmenin en iyi yolu onu kökünden kazımaktır. Örneğin bilgisayarınızda bir spyware (casus programcık) ya da adware (reklâm amaçlı programcık) varsa bunlar kendilerini sistem başlangıcına yerleştiriyorlar ve sistemi başlattığınızda hepsi aktif hale geliyor. Eğer onların başlamasını engelleyebilirsek ortada sorun kalmayacak. İşte bunu düşünerek hazırlanmış başarılı bir program: Startup Monitor

Startup Monitor, bilgisayarınızın başlamasıyla aktif hale geçen programları size listeliyor, sizde burada bir hatalı durum olup olmadığını anlıyorsunuz.
Program gerçekten basit ve anlaşılır bir yapıda hazırlanmış. Programı açar açmaz size bilgisayarın açılmasıyla aktif hale gelen programları sıralıyor, sizde istediğinizi engelliyor, istediğiniz silebiliyorsunuz. Böylece istenmeyen programcıklara son!

Tabi sadece istenmeyen programlara karşı koruma sağlamakla kalmıyorsunuz, bunun yanında bilgisayarınızı yavaşlatabilecek, gereksiz kayıtlardan da kurtulabilirsiniz. Örneğin Messenger programının bilgisayar açılışında açılmasını istemiyorsunuz. Zira açılırken bilgisayarı yoruyor. Tek yapmanız gereken programı listeden silmek! Artık bilgisayarınız daha hızlı açılacak.

Sadece yerleşen programları silerek koruma sağlamaz aynı zamanda kendini sistem açılışına yazan programları da size haber verir. Sizde bu programların ne olduğunu kontrol edebilir, eğer bir sorun varsa kendisini sistem başlangıcına yazmasını engelleyebilirsiniz. Böylece başlangıç sistemi değişikliklerinden anında haberiniz olur.

Not: Program Advanced Search-Bar programı ile beraber gelmekte, ama bu programın kurulumunu zorunlu kılmamaktadır. Kurulumun son aşamasında size bu programı isteyip istemediğiniz sorulmaktadır.

67 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar