Sponsorlu Bağlantılar

RAM İyileştirme Hızlandırma Programı İndir RAM Saver Pro 10.01 Download

Sponsorlu Reklamlar

RAM İyileştirme Hızlandırma Programı İndir RAM Saver Pro 10.01 Download

RAM İyileştirme Hızlandırma Programı İndir RAM Saver Pro 10.01 Download

Boyut : 764 Kb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Godlike Developers
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
RAM Saver Pro, kullanımı kolay RAM (bellek) iyileştirme ve hızlandırma programı. İşletim sisteminiz bazı uygulamalarınız için daha fazla bellek ihtiyacı duyarsa bu sayede sisteminizin belleğini düzenleyebilirsiniz. Program sayesinde hızlı erişim için sistem hafızasını birleştirebilir, işlemciniz ve anakartınız önbelleğinde artış sağlayabilir, bellek çatlaklarınızı kurtarabilir ve geçici olarak kullanılmayan kütüphane dosyalarını (DLL) dışarı atabilirsiniz.

Bu iyileştirme sayesinde sık kullandığınız programlara kolay erişebilir, oyunları daha hızlı açabilir ve daha verimli kullanabilirsiniz.

Ana pencerede bulunan ‘Optimize’ tuşuna tıkladığınızda bellek iyileştime işi başlatılır. Ayrıca bu iyileştirme işini elle de yapabilirsiniz.

Benchmark (Ölçme) tuşuyla bilgisayarın belleğini test edebilir, okuma bilgisini ölçüp, belleğe ait aldığınız bilgileri kaydedebilirsiniz.
Shortcuts (Kısayollar) bölümünde ise kolay bir şekilde özel kısayollar oluşturabilir ve bu kısayolları etkinleştirebilirsiniz.
Advanced (Gelişmiş) bölümünde ise bilgisayarın belleğini ek ayarlar kullanarak iyileştirebilirsiniz.

Programın ana ekranında kullandığınız bellek durumu grafik ve sayısal olarak gösterilir. Kırmızı renk kullandığınız belleği, mavi renk ise mevcut belleği gösterir.

Programı Windows başlatıldığında çalışacak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca başlatıldığında belleği iyileştir, bellek iyileştirmeden önce panoyu temizle gibi çeşitli ayarları düzenleyebilir ve bilgisayarınızın sistem bilgisine bakabilirsiniz.

Programın lisanslı fiyatı ise 29.99$’dır

374 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar