Sponsorlu Bağlantılar

PC Özelliklerini Gösteren Program İndir EnhanceMyVista Pro 3.2 Download

Sponsorlu Reklamlar

PC Özelliklerini Gösteren Program İndir EnhanceMyVista Pro 3.2 Download

PC Özelliklerini Gösteren Program İndir EnhanceMyVista Pro 3.2 Download

Boyut : 11.4 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : SeriousBit
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
EnhanceMyVista Pro Windows Vista işletim sistemi için geliştirilmiş hepsi bir arada çeşitli sistem denetleme ve bilgilendirme araçları sunan bir programdır.

Program kayıt defteri, disk birleştirme, sabit disk görüntüsü, arka planda çalışan programları düzenleme gibi çeşitli faydalı kısayollar sunar. Program sayesinde tüm sistem bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde erişip öğrenebilirsiniz.

Programın Information kısmında bulunnan “Process Identification” kısmında Windows sistem bilgilerini öğrenebilir; Windows işletim sistemi adı, sürümü, konumu, dil kodu, kayıtlı kişi, kurulum tarihi, işlemci adı, markası, bellek türü gibi çeşitli bilgilere erişebilirsiniz.
Processer kısmında işlemciyle ilgili tüm bilgileri bulabilir ve diğer sekmelerden de anakart, ram (bellek), üretici, model, boyut, frekans gibi bilgilere ayrıntılı bir şekilde erişebilirsiniz.
Display Adaptor kısmında ise ekran kartıyla ilgili kod adı, teknoloji, DirectX sürümü, sıcaklık, fan, 3 boyutlu uygulama performansı gibi bilgilere erişilebilir.
HDD kısmında ise sabit disk ile ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz. Üretici adı, model, kapasite, SN, transfer modu, çalışma süresi, sıcaklık gibi bilgiler.
Tools kısmında ise arka planda çalışan görevler, servisler, kayıt kütüğü temizliği, disk temizliği, başlangıçta çalışan programlar ve disk birleştirme araçları yer almaktadır.
System kısmında ise güvenlik (güvenlik duvarı, Windows güncelleştirme, IE, Windows Outlook Express ayarları ve düzenlemeleri) bilgileri yer alır.
“Control Panel” ve “Hide Control Panel Applets” ile denetim masası için çeşitli uygulamalar mevcut.
Optimizations kısmında ise yine bazı sistem ayar ve düzenlemeleri yer almaktadır.
Customizations kısmında ise Windows başlangıç açılış bilgileri, resimleri, belgeleri, denetim masasını, bilgisayarı vb gizle şeklinde menüler bulunmaktadır.
“Desktop” kısmında bilgisayarı göster, çöp kutusunu göster ve ayrıca media playerle ilgili ince ayarlamalar mevcut.

Bu program sadece Windows Vista içindir. Deneme süresi 14 gün ve lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

404 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar