Sponsorlu Bağlantılar

Gereksiz Dosya Atıklarını Program Kalıntılarını Temizleme Programı İndir Smart Cleaner 3.3

Sponsorlu Reklamlar

Gereksiz Dosya Atıklarını Program Kalıntılarını Temizleme Programı İndir Smart Cleaner 3.3

Gereksiz Dosya Atıklarını Program Kalıntılarını Temizleme Programı İndir Smart Cleaner 3.3

Boyut : 2.54 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Scaramouch
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz birçok programı daha sonra kaldırsanız bile arkalarında genellikle gereksiz dosya artıklarını bırakırlar. Bu kalan dosyalar işletim sisteminin ileriki zamanlarda az veya çok hissedilebilecek şekilde yavaşlamasına sebep olabilir. Bu atık, gereksiz dosyaların silinmesi hem işletim sistemini rahatlatır hem de dosya kalabalıklığından kurtulmuş olursunuz.

Smart Cleaner, işletim sistemi içindeki gereksiz ve artık dosyaları silmeye yarayan bir temizleme programıdır. Bu atık dosyalara: TMP, BAK, OLD, GID, FND, CHK, MTK, BSC, MSCREATE.DIR, DMP, DAO gibi onlarca dosya uzantısı sayılabilir. Programı çalıştırıp temizleme işlemi hemen yapabilirsiniz.

Program bu belli başlı dosya uzantılarını silmenin yanında çöp kutusu, Temp klasörü, son kullanılan dosyalar, MS IE önbellek, tanımlama bilgileri (cookies) klasörleri içeriğini de silebilir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan sürücüleri tarayabilir, görmemezlikten gelinecek dosya türlerini seçebilir, ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Uzun zamandır silinmeyen bu gereksiz, artık dosya türleri ve web tarayıcı içeriği zamanla işletim sistemi ve programların açılışını yavaşlatabilir. Bunların düzenli aralıklarla silinmesi sisteme bir rahatlık sağlayabilir.

Program Türkçe hariç çok dil desteğiyle gelmektedir.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24$’dır.

632 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar