Sponsorlu Bağlantılar

Video Resim Efekt Programı Particle Illusion 3.0.4 Download

Sponsorlu Reklamlar

Video Resim Efekt Programı Particle Illusion 3.0.4 Download

Particle Illusion

Particle Illusion

Boyut : 13.4 MB
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : GenArts
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : ParticleIllusion, hızlı ve kolay bir şekilde etkileyici ve şaşırtıcı efektler (patlama, duman, yangın, hareketli grafik arka plan, soyut efektler gibi) oluşturmayı sağlayan bir program.

OpenGL kullanarak gerçek zamanlı (ya da yakın gerçek zamanlı) izleme ile efekt uygulamalarını önizlemesine bakılabilir ve kare kare oluşturma ile zaman çizelgesi düzenlenebilir. Program içinden birkaç adımda video ve resimlere efekt eklenebilir ve bazı parametreler (örn.büyüklük) değiştirilebilir.

Programın efekt ekleme menüsünden patlama, yangın, duman, sis, şelale, kıvılcım, havai fişek, yağmur, kar, sihirli efektler gibi çeşitli efektler uygulanabilir. Efektler için ayrıca ince ayarlama ve düzenleme yapılabilir.

Program bağımsız bir uygulama olduğundan, desteklediği video ve resim üzerinde görüntü sırası değiştirme, başlangıç ve bitiş kısımlarına efekt ekleme gibi işlemler yapılabilir ve oluşturulan çıktı çalışma kaydedilebilir.

Program sayesinde ev yapımı video ve ya da fotoğraflara çeşitli efektler ekleyip video ve resmin daha etkileyici ve görsel olması sağlanabilir. Ayrıca içinde bulunnan yüzlerce grafik ve arkaplan uygulamasıyla da hoş çalışmalar olması sağlanabilir.

Programın ana ekranının altında bulunan (File menüsünün altında) küçük siyah kareye çift tıklayıp, video ve resim dosyası seçerek işe başlanabilir.

Program ASF, AVI, WMV, BMP, CMP, IFF, JPG, PCT, PNG, PSD, RLA, RPF, SGI, TGA, TIF ve Mac için QT dosyalarını destekler.

Programın hem Windows hem de Macintosh sürümü vardır.

Windows 2000, XP, XP 64-bit, Vista, Win 7, Macintosh PowerPC G4, G5 (G3) veya Intel Mac. OS X 10.2.8 ve üstünü destekler.

Particle Illusion ParticleIllusion

Kısıtlama ve lisans:
Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 399$’dır.

526 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar