Sponsorlu Bağlantılar

Video Kesme Programı Kate\’s Video Cutter 7.0.0.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Video Kesme Programı Kate\’s Video Cutter 7.0.0.0 İndir

Video Kesme Programı Kate\

Boyut : 10 MB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : WebSolutionMart
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : Kate’s Video Cutter, ücretsiz bir video kesme yazılımıdır. Yazılımla elinizdeki video dosyalarından parçalar kesebilirsiniz. Bilindiği üzere bazı video dosyaları oldukça büyük boyutlu olabilir. Bu video dosyalarını parçalara ayırmak gerektiğinde de üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duyarız. İşte bu yazılımda bu işlemi ücretsiz ve pratik biçimde yerine getirebilen araçlardan bir tanesi. 
Kate’s Video Cutter yazılımının en temel özelliklerinden birisi oldukça kolay bir yapıya sahip olması. Yazılımla öncelikle üzerinde işlem yapmak istediğiniz videoyu seçiyorsunuz. Daha sonra bu video üzerinde kesilmesini istediğiniz noktaları işaretleyip “Cut” (Kes) düğmesine tıklıyorsunuz. Tabii ki bu düğmeye tıklamadan önce mutlaka oluşacak video parçasının biçimini de seçmelisiniz. 
Yazılım oldukça fazla sayıda video biçimine de destek veriyor. En sık kullanılan video biçimlerinden olan  AVI, WMV, MPEG, MOV (Quick Time), VCD, SVCD, DVD biçimlerini destekleyen yazılımla bu biçimler arasında işlem yapabiliyorsunuz. Kullanımı son derece kolay olan yazılım ayrıca ön izleme imkanı da sunuyor. Bu imkandan yararlanarak videonuzda işlem yapılmasını istediğiniz noktaları kolayca belirleyebilirsiniz. 

90 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar