Sponsorlu Bağlantılar

Video Kesme Birleştirme Programı AVS Video ReMaker 4.0.2.126 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Video Kesme Birleştirme Programı AVS Video ReMaker 4.0.2.126 İndir

AVS Video ReMaker 4

AVS Video ReMaker 4

Boyut : 41.3 MB
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Online Media Technologies Ltd
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : AVS Video ReMaker, video dosyalarını tekrar dönüştürmeden düzenleyebilen bir program. Program PVR, DVR, DVD kamera kayıtları haricinde çok sayıda görüntü dosyasını da (HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid), DV AVI, MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), WMV (MPEG-4 ), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF (MPEG-4 ), ASX (MPEG-4 ), MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, DV, FLV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV.) destekler. Video dosyaları üzerinde istenmeyen sahneler silinebilir, kesilebilir ve kaydedilebilir. Bu sayede video dosyasını tekar dönüştürmeden hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Add Files tuşuna tıklayıp gelen pencereden video dosya konumunu belirleyip, desteklenen dosya türlerinden birini seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Dosya oynatılırken alt kısımda kesme yerlerinden kesebilir ve ayrıca ekran görüntüsünü de alabilirsiniz.

Tek pencere içinde kolay kullanım durumuna sahip.

Özellikler:

 • Tekrar dönüştürme olmaksızın video dosyalarını düzenleyebilir.
 • (HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid), DV AVI, MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), WMV (MPEG-4 ), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF (MPEG-4 ), ASX (MPEG-4 ), MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, DV, FLV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV.) destekler.
 • Yazma olarak HD Video (Blu-ray video, AVCHD ve MPEG-2 HD), AVI (DivX, Xvid), MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), MKV, DV, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264.) destekler.
 • Windows XP, Vista ve 7’yi destekler.
 • Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.
 • DVD ve Blu-ray için menü oluşturulabilir.
 • Ev yapımı videoları işleyebilir ve DVD’ye kaydedebilir.
 • Video dosyalarından görüntü yakalayabilir.
 • Transitions içinden çok sayıda farklı, eğlenceli, değişik ve standart efektler eklenebilir.

  Kısıtlama ve lisans:

  Çıktı çalışmanın sadece 5 dakikasını oluşturabilir. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39$’dır.

411 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar