Sponsorlu Bağlantılar

Video Kaydetme Programı AVS Video Recorder 2.4.1.40 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Video Kaydetme Programı AVS Video Recorder 2.4.1.40 İndir

AVS-Video-Recorder
Boyut : 144 MB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Online Media Technologies Ltd
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : AVS Video Recorder, video kaydetme programıdır. Bilgisayara bağlı herhangi bir harici aygıttan veri aktarımı yapabilir. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanımı ile video kamera, VHS kaset, web kamera, TV tuner ya da buna benzer çeşitli kaynaktan gelen verileri kaydedebilir.

Program da öncelikle kaynak seçimi yapılır. Daha sonra sağ kısımda bulunnan ‘capture, scheduler, settings’ içinnden çeşitli ayarlar kurularak, ister bilgisayara bağlı bir web kamera ile isterseniz farklı bir aygıttan kolay bir şekilde dosya alımı yapılabilir. Gelen dosyalar liste içinde görüntülenir ve önizleme ile içeriğe bakılabilir.

‘Snapshot’ tuşuna basıldığında o an program ekranındaki görüntü BMP olarak kaydedilir.

‘Recommended format’ kısmından dosyayı nasıl kaydedeceğinizi bilmiyorsanız ‘önerilen biçim’ olarak bunu kullanabilirsiniz.

‘Native’ içinnden yakalama aygıtının desteklediği tüm video biçimleri listesi gösterilir. Bu liste içinden seçim yapılabilir.

‘MPEG2’ içinden programın sıkıştırma türü gösterilir.

Yakalanmış (içeri aktarılmış) video dosyasının toplam uzunluğu, boyutu alt kısımda gösterilir.

‘Scheduler’ içindnen yakalanan video dosyaları bölünebilir. İster belli dosya boyutuna istenirse süre tanımlaması yapılabilir. Yine bu kısımda yakalamayı durdurmak için gerekli süre ayarlanabilir.

Yakalama bittiğinde yakalanmış görüntüler üzerinde düzenleme (edit), dönüştürme (convert), kesme (trim), yükleme (upload), yakma (burn) ve oynatma (play) işlemlerinden oynatma hariç diğerleri üreticinin diğer programıyla (ücretli) çalışır. Bu tuşlardan birine tıkladığınızda üreticinin o programını yüklemenizi isteyen pencere ekrana gelir.

Program Windows XP, Vista ve 7’yi destekler. Türkçe hariç çoklu dil desteğiyle birlikte geliyor ve ücretsiz.

98 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar