Sponsorlu Bağlantılar

McFunSoft Audio Editor 6.4 İndir McFunSoft Audio Editor 6.4 Download

Sponsorlu Reklamlar

McFunSoft Audio Editor 6.4 İndir McFunSoft Audio Editor 6.4 Download

McFunSoft Audio Editor 6.4 İndir McFunSoft Audio Editor 6.4 Download

Boyut : 7.62 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : McFunSoft®
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : McFunSoft Audio Studio, çok popüler ses biçimlerini destekleyen, müzik üretimi için mükemmel ve profesyonel bir ses editör yazılımıdır. Yazılım, bir ses dosyasını düzenlemek için görsel olarak size izin veren, kullanımı kolay bir arayüz sağlamaktadır. Sanal ortamdan herhangi bir biçimde sesleri kaydetmek, ses biçimlerini CD, VCD veya diğer ortamlardan transfer edebildiğiniz, gelişmiş ses editör şarkılarını ve kendi müziğinizi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel bir yazılımdır. Yaptığınız kayıtları istediğiniz bir çok dosya biçiminde kaydedebilileceğiniz, parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diğer bilgileri kendi isteğinize göre düzenleyebilileceğiniz ses montaj teknolojisini kullanıcılar için ev bilgisayar ortamına taşıyan güçlü bir yazılımdır.

Yazılım, en çok kullanılan ses düzenlemesi teknolojilerinin tamamını içermektedir. Verimli, ses düzenlemesinin her biçimini desteklemektedir. Ses verilerini ve ses düzeyini sürekli olarak incelemekte ve düzenlemektedir. Desteklediği ses biçimleri arasında; WAW, MP3, WMA, OGG, MP2, ALAW, GSM, DSP, ADPCM, ULAW, G.721, G.723, G.726, RAW ve VOX bulunmaktadır.

Günümüzde kullanıcılar artık bilinen ses dosyalarını dinlemek zorunda kalmamakta hatta kendi seslerini kaydedip albümlere ekleyebilmektedir. Herheangi bir ses dosyası üzerinde oynama yapabilmekte, bir veya birkaç sesi birbiri ile karıştırabilmektedirler. Film müziklerine kendi seslerini ekleyebilmekte, sonradan bunların düzenlemelerini yapmaktadırlar. Ancak tüm bu işlemleri tek bir çatı altında toplayan yazılımlar ise nadir bulunmaktadır. Mevcut yazılımlar ise çoğu işlemleri tam olarak yapamamakta veya hepsini bir arada bulundurmamaktadırlar.

Yazılım, temelde yukarda bahsedilen işlemleri yapmakla beraber, bir ses dosyasının seçilmiş bölümüne filtre koymakta ve süzmektedir. Bir mikrofondan bir ses dosyasına veya diğer giriş cihazından bir ses dosyasına kayıt yapabilme olanağına sahiptir. Ses biçimlerini diğer bir ses dosyasına dönüştürme yeteneğine sahiptir.

Sesleri oluşturun:
Farklı formatlardaki işitsel dosyalar, WAV, mp3, MP2, WMA, Ogg, Vorbis, AIFF, MPC ve vb. ses biçimlerinden istenilen ses biçimi seçilerek ses dosyası oluşturulabilmektedir.

Ses ve etkilere başvurun:
Tüm ses ve etkileri filtrelemekte, ses düzenlemesinde ihtiyaç duyulan filtreleri sağlamaktadır.

Sesi düzenleyin:
Bütünüyle ses düzenlemesi seçmesini kapsayan gelişmiş etkiyle, istediğiniz ses yolunu düzenleyebilmektedir.

Sesi kaydedin:
Mikro telefondan, CD, Video veya işitebildiğiniz herhangi bir sesi kaydedebilirsiniz.

Seslerinizi ayarlayın:
Farklı kodlama bit hızlarında ses seçimi yapabilmektedir.

Ses bilgisini düzenleyin:
Parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diğer bilgileri düzenleyebilirsiniz.

44 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar