Sponsorlu Bağlantılar

AV Voice Changer Software Gold 7.0.37 İndir

Sponsorlu Reklamlar

AV Voice Changer Software Gold 7.0.37 İndir

AV Voice Changer Software Gold 7.0.37 İndir

Boyut : 17 MB
Kullanım İzni : Kullanım Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Avnex Ltd.
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : AV Voice Changer Software Gold Edition, sesli sohbet sırasında gerçek zamanlı olarak sesinizi değiştirmenizi sağlayan bir programdır. Tabi ki sadece sohbet sırasında değil, mikrofonu kullandığınız her durumda çalışabilen bir programdır. Çoklu algoritması sayesinde sınırsız sayıda ses edinirsiniz. Tümleşik kaydedicisi ile sesinizi kaydedebilirsiniz. Ayrıca program bir MP3 çalıcısına da sahip. Bu çalıcı birçok biçimi destekliyor (MP3, WAV, WMA, OGG, APE, NIST, AU, IRC, AIF, MP2) ve çaldığınız şarkının şarkıcısının sesini de değiştirebiliyorsunuz. Ve bu değişik sesi kaydetme şansınız var. Ya da filmdeki bir karakterin sesini beğenmediniz, değiştirin! Bunun dışında YIM, MSN, AOL, ICQ, PalTalk, Odigo, Netmeeting, Skype, Roger Wilco üzerinden sesli sohbet ederken de bu güzel ve başarılı programla sesinizi değiştirebilirsiniz.

Gold Edition’ın diğer sürümlerden farkları :

 • MP3, WMA, OGG, APE biçimlerinde kayıtlar yapabilir ve kayıt seçeneklerini düzenleyebilirsiniz.
 • Temel sürümün tüm özelliklerinin yanında gelişmiş ve entegre bir MP3 çalıcısına sahip. Bu çalıcı birçok biçimi tanıyor ve basit bir kayıt aracı.

  Bu çok güzel, kendi alanında son derece başarılı ve 14 günlük deneme sürümü ile gelen ses düzenleme programının tam sürümü 39.95$’dır.

  100 görüntülenme

 • Arama :

  Benzer Yazılar

  Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

  Site İçi Arama
  Sponsorlu Reklamlar