Sponsorlu Bağlantılar

Trafik Takipçileri İçin Program Dugan Trafik Tescil 1.5 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Trafik Takipçileri İçin Program Dugan Trafik Tescil 1.5 İndir

Trafik Takipçileri İçin Program Dugan Trafik Tescil 1.5 İndir

Boyut : 3.91 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Dugan Bilişim Sistemleri
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üretici Açıklaması: Trafik takipçileri için hazırlanmış, kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilecek belge ve form hazırlama ürünümüzdür. Hazırlanabilecek belge ve formlar aşağıdaki gibidir.

Motorlu Araç Tescil Belgesi
Motorlu Araç Trafik Belgesi
Araç Trafik Tescil Müracaat ve İşlem Formu
Araç Tescil Nakil Bildirim Belgesi
Dilekçeler ve Üst Yazılar

Belge ve formlar aynı veri dosyalarını kullandığından, ortak kullanılan bilgiler değişik belge ve formlara tekrar girilmez.

Alıcılara ilişkin T.C. Kimlik No ve Vergi No bilgileri internet üzerinden alınabilmektedir.

Araç tescil ve trafik belgeleri ile trafik tescil müracaat ve işlem formu ve nakil bildirim belgesi evraklarına ilişkin veriler boşuk doldurma şeklinde hazırlanır. Girilen bilgiler ilgili belge ve formlardaki boşluklara yerleşecek şekilde ayarlanmıştır. Ancak kullanılacak yazıcının kağıt tepsisinin durumuna göre sayfa ayarı yapılabileceği gibi, araç tescil ve trafik belgelerinde bulunan tüm alanlar için sol ve üst kenar boşluğu, genişlik, yükseklik, yazı tipi, büyüklüğü, renk, hizalama gibi özel ayarlar da yapılabilir.

Marka, cins, tip, renk, il, ilçe alanları otomatik tamamlamalıdır.
Bu özellik, veri girişi esnasında yazılan karekterleri içeren uygun kelimeyi geçmiş kayıtlar içinde arar ve gösterir. Bu sayede kelimenin tamamı yazılmadan veri girişi gerçekleşmiş olur.Dilekçe ve üst yazılar oluşturulurken tescil işlemlerindeki bir çok bilgiyi içeren anahtar kelimeler kullanılabilir. Anahtar kelimeler, yazdırma işlemi öncesinde, girilen veriler ile otomatik olarak değiştirilerek baskı için hazırlanmaktadır.

Sıklıkla kullanılan dilekçe ve üst yazılar için şablon oluşturulabilir. Oluşturulan şablonlar tescil işlemlerine dahil edilebilir. Bu ve anahtar kelime değiştirme özellikleri sayesinde tescil işlemleri için dilekçe ve üst yazı hazırlama işi sadece bir kaç butona basarak gerçekleştirilebilmektedir. Ürünümüzde şu anda Trafik Şahadetnamesi İstek Formu, Şerh Konulma Bilgi Yazısı, Şerh Kaldırma Bilgi Yazısı, Ruhsat Zayi Dilekçesi, Muayene Alanlarında boş yer kalmayan ruhsatlar için Yenileme Dilekçesi, LPG dönüşüm dilekçesi gibi örnek şablonlar bulunmaktadır. Bu şablonlar kullanıcı isteği doğrultusunda özelleştirebileceği gibi, çok sayıda yeni şablon eklemek de mümkündür.Her tescil işlemi için müşteri bilgileri ile işlem/masraf tutarları ve tahsilatları takip edilebilir.

63 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar