Sponsorlu Bağlantılar

Tempo İlkadım 1.0 Ücretsiz İndir Tempo İlkadım 1.0 Bedava Download

Sponsorlu Reklamlar

Tempo İlkadım 1.0 Ücretsiz İndir Tempo İlkadım 1.0 Bedava Download

Tempo İlkadım 1.0 Ücretsiz İndir Tempo İlkadım 1.0 Bedava Download

Boyut : 4.31 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Tempo Yazılım
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilmiştir. Stok-Cari Hesap-Fatura-Kasa-Barkodlu Satış-Döviz ve Raporlar modüllerinden oluşan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir ön muhasebe programıdır.

Cari Hesap Modülü:
Cari hesaplar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister cari hesap bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Cari hesap hareketlerine ve detaylarına tek tuşla ulaşılabilir. Tarih aralıklı ve detaylı cari ekstreler alınabilir. Her bir cari hesap için döviz ve TL hesabı açılabilir. Cari hesaplara ait, bakiye, hareket ve stoklar tek sayfada edilebilir.

Stok Modülü:
Stokların barkod ve fotoğraf desteği mevcuttur. Stoklar ister döviz ister TL olarak 5 farklı satış fiyatı girilebilir. Stoklar kendi aralarında ve üreticilerine göre gruplandırılabilir ve ister stok bazında, ister gruplar bazında detaylı raporlar alınabilir.
Cari Hesaptan bağımsız Stok Hareketleri yapılabilir. Kritik stok değeri belirlenebilir ve kritik stok değerine ulaşıldığında uyarı verdirilebilir. Kritik değerin altına düşen stoklar raporlanarak sipariş listesi oluşturulabilir.

Fatura Modülü:
ALIŞ ve SATIŞ faturaları düzenlenebilir. Faturalar ister Döviz ister TL olarak fiyatlandırılabilir. Faturalarda kalem iskontosu ve fatura altı iskontosu yapılabilir.
Fatura dizaynı yapılıp fatura yazdıra bilirsiniz

Kasa Modülü:
Kasa gelir-giderleri ister döviz ister TL biriminde yapılabilir.
Günlük ya da tarih aralıklı kasa raporları alınabilir.

Döviz Modülü:
Programda TL, Dolar, Euro parabirimlerinde işlem yapılabilir.

Hızlı Satış Modülü:
Market, büfe vb. işletmeler için geliştirilmiştir. Bu modülde barkod okuyucu yardımıyla müşteriyi bekletmeden seri bir şekilde satış yapılır. Yapılan satış peşin veya veresiye satış yapılır. Aynı şekilde yapılan satışlar belirlenen döviz kuruna görede ayarlanılabilir. Satış esnasında istenildiğinde fiş yazdırılır.

472 görüntülenme

Arama :

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar