Sponsorlu Bağlantılar

Süt Tarımsal ve Sulama Kooperatifleri Ürün Takip Programı avesKooperatif 1.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Süt Tarımsal ve Sulama Kooperatifleri Ürün Takip Programı avesKooperatif 1.0 İndir

Süt Tarımsal ve Sulama Kooperatifleri Ürün Takip Programı avesKooperatif 1.0 İndir

Boyut : 5.99 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Türkçe
Üretici Firma : AVESSOFT
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama :
Üreticiden : AVES Kooperatif Süt, tarımsal ve sulama kooperatifleri için geliştirilmiş komple bir çözümdür. Süt toplama merkezlerindeki merkezi tartıya getirilen süt kooperatif ortağının id’sini içeren akıllı kart sayesinde bir barkod okuyucu yardımıyla programa tanıtılır, toplam süt miktarı ilgili ortağın hesabına yazılır istenirse sesli olarak bildirilir.

Kooperatif ortaklık işlemleri, ve kooperatifin ön muhasebesini takip edebilmesi için gerekli fatura, müstahsil, irsaliye, senet, çek, personel, banka, taksitlendirme vs. gibi işlemler hem çok kullanıcılı olarak yerel ağ üzerinden yada dilenirse online olarak internet üzerinden her hangi bir bilgisayar, cep bilgisayarı ve uyumlu cep telefonları sayesinde uzaktan takip edilebilir.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirlen bu otomasyon üretim yapan kooperatiflerimiz için vazgeçilmez bir üründür. Program iki farklı modülle çalışır. Güçlü SQL veri tabanıyla her türlü sorguyu ve raporu en kısa sürede elde edebilirsiniz. Dilediğiniz raporu kendi isteğiniz doğrultusunda tasarlayabilir kendi ortak kartlarınızı kendiniz hazırlayıp bastırabilirsiniz. Tüm raporlarınızı Microsoft EXCEL formatına ve HTML formatına çevirebilirsiniz. Günü gelmeden 3 gün önce çek ve senetleriniz hem alınan hem satılanlar kullanıcılara bildirilir. Program bir yetki havuzundan çalışır. Her kullanıcı yetkisi doğrultusunda iş yapabilir. Örneğin yem satış reyonundaki kasiyer sadece yem satışı yapabilir diğer kısımlara erişemez. Ayrıntılı bilgi için bizlerle temasa geçiniz. Elinizdeki sisteme ve tartıya göre otomasyon gerçekleştirebiliriz..

NOT : PROGRAMI ÇALIŞTIRMANIZ İÇİN FIREBIRD Veri Tabanını makinanıza kurmanız gerekmektedir. İlgili yazılımı buradan innDirebilirsiniz.

Demo sürüm için gerekli şifreler :

Kullanıcı Adı: DEMO
Şifre : DEMO

296 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar